Пн. Ірландія – Україна 1:2. Відбір Євро-2025 (U21). Звіт

Команда Унаї Мельгоси знову на висоті. Восьму поспіль перемогу нашій молодіжці забезпечили точні удари динамівців Назара Волошина та Максима Брагару.

2024-09-10 23:58

6 вересня у Ризі підопічні Унаї Мельгоси переграли Сербію (2:1). Ця перемога стала для нашої команди сьомою в семи матчах відбору та гарантувала їй щонайменше плей-оф.

Сьогодні ж у місті Балліміна на стадіоні «Шоуграундс» пройшов поєдинок з Північною Ірландією. Українці чудово розпочали гру: на 10-й хвилині Очеретько забрав м'яч на правому фланзі, зіграв у центр штрафного на Волошина, а той у дотик пробив у ближній кут.

Через 20 хвилин Брагару зіграв у стінку на правому фланзі штрафного з Ярмолюком, після чого накрутив воротаря й захисника й пробив у порожні ворота – 2:0. Ще через сім хвилин Краснопір із лівого флангу бив у ближній кут у падінні, але воротар парирував м'яч на кутовий.

На початку другого тайму виник вже момент у наших воріт – Салюк підставив голову під удар Магі з лівого флангу штрафного. А на 80-й хвилині Батагов завовтузився з м'ячем перед власним штрафним, Аллен його атакував, тож довелось фолити, і наш захисник отримав червону картку, а суперник – право на пенальті.

Одинадцятиметровий реалізував той же Аллен ударом у лівий кут. Отже, 2:1 – восьма поспіль перемога молодіжної збірної України у відбірному турнірі.

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ – УКРАЇНА – 1:2
Голи: Аллен (81, пен) - Волошин (10), Брагару (30)
Північна Ірландія U-21: Чарльз, Форбс, Доннеллі, Фогарті, Стюарт (Маккірнен, 46), Девенні, Робінсон (Магі, 46), Девлін, Аллен, Тейлор (Ласті, 73), Келлі (Кроу, 62).
Україна U-21: Нещерет, Смоляков (Роман, 85), Батагов, Салюк, Крупський, Ярмолюк (Мельниченко, 73), Варфоломєєв (Рубчинський, 55), Очеретько, Волошин (Квасниця, 85), Краснопір (Горбач, 72), Брагару.

Плей-оф: 11-19 листопада 2024 року.

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).