Турніри

Молодь

Михайленко про суперників на Євро U-19: «Норвегія та Італія – дуже сильні команди»

2024-07-03 17:17

Збірна України U-19 з футболу розпочинає підготовку до чемпіонату Європи-2024. Тренерський штаб Дмитра Михайленка вже визначив перелік гравців, яких викликали на континентальну першість.

Збір підопічних Михайленка стартує у четвер, 4 липня. До роботи з командою залучили 23 футболістів, зокрема 15, що грали у матчах кваліфікації.

Перед стартом підготовки Дмитро Михайленко розповів про кадрову ситуацію в юніорській збірній, заплановані контрольні матчі та охарактеризував найближчих суперників «синьо-жовтих».

Де відбуватиметься збір команди:
«Буде в Польщі, поруч із Гдинею. Тижневий, трошки менше. Звідти їдемо в Північну Ірландію.

Контрольні матчі? Буде одна гра з командою не вищого дивізіону Польщі 9 липня».

Чи всіх, кого запланували, викликали до збірної:
«Наразі ніхто не відмовився, жоден клуб не забирає гравців. До цієї хвилини всі гравці мають бути, я з ними на зв'язку.

До всіх, хто був, ми додали тих, хто набрав форму, почав грати у дорослих командах. Маємо всіх, хто був у [кваліфікації в] Північній Македонії, і ще кількох нових гравців».

Яке головне завдання стоїть на зборі:
«Зараз лише всі зібралися – не можемо сказати, що всі будуть на 100% готові. 21-24 червня команди лише зібрали і підготовка [до нового сезону] почалася. Тому розуміємо, що потрібно набирати якусь фізичну форму і насамперед відновлювати нашу взаємодію.

Багато гравців індивідуально займалися, розуміли, наскільки важливо залишатися в хорошій формі. Але, все одно, тренування з командою даються важко – повинні цю задачу вирішити».

Про суперників у групі Євро-2024:
«Північна Ірландія [на Євро] тому, що приймає цей турнір. Решта команд пробилися через дуже складну конкуренцію. Норвегія та Італія – дуже сильні команди, дуже хорошого рівня. Вже їх бачив.

Північна Ірландія – нижчий рівень, але вони все одно будуть готуватися і дуже вмотивовані. Потрібно знати, за рахунок чого ми маємо перемагати, і готуватися».

suspilne.media