Євро-2024 (U-19): друга нічия України

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) провела свій другий матч фінального турніру Євро-2024 (U-19) — проти Норвегії.

2024-07-18 20:25

У стартовому турі наша команда зіграла внічию (0:0) із господарями змагань, Північною Ірландією, а скандинави поступилися Італії (1:2). Сьогоднішній матч проти Норвегії пройшов у Белфасті на стадіоні «Сів'ю», причому на ньому був присутнім президент УАФ Андрій Шевченко.

Поєдинок розпочався з наступу норвежців, які вже на 4-й хвилині мали шанс відкрити рахунок, але удар Сандера Кілена наш голкіпер зумів перевести в стійку. Суперник продовжував тиснути, і Владислав Крапивцов працював у воротах з максимальним завантаженням, раз по раз рятуючи нашу збірну.

На 21-й хвилині, на жаль, травми зазнав Микола Огарков, замість якого на поле вийшов Іван Єрмачков. Ще через п'ять хвилин знову мав шанс Сандер Кілен, однак і цього разу українцям допомогла штанга.

Після перерви моменти створили і синьо-жовті. На 50-й хвилині навіс від Тараса Михавка з лівого флангу полетів у дальній кут воріт, тож довелось рятувати своїх вже голкіперу норвежців. Згодом загрожували воротам Богданов, Ващенко.

Наприкінці зустрічі обидві команди мали шанси вирвати перемогу. Однак удар Гонстеда головою після передачі з лівого флангу пройшов повз ближню стійку. Натомість на третій компенсованій хвилині Ващенко пробив з лівого флангу над воротами.