U-18/19: юнацька збірна України зіграла внічию в першому спарингу зі Швейцарією

2024-09-07 09:26

Юнацька збірна України U-18/19 (футболісти не старші 2006 року народження) уперше цього року зібралася для спільної роботи.

В юнацької збірної України, яка в листопаді братиме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-19), 2 вересня розпочався тренувальний збір, що проходить у Швейцарії.

Синьо-жовті запланували два спаринги з місцевими однолітками. Перший із них відбувся в місті Віль сьогодні, 6 вересня.

Уже на 4-й хвилині українці відкрили рахунок – після кутового Гусол із другої спроби відправив м’яч у ворота. Пізніше перевагу гостей подвоїв Синчук, проте ще до перерви господарі вирівняли становище – дубль зробив Лонджа.

У другому таймі команди обійшлися без голів, тож маємо нічийний результат – 2:2. Другий спаринг відбудеться 9 вересня (початок – о 15:00 за Києвом).

Швейцарія (U-18/19) – Україна (U-18/19) – 2:2 (2:2)
Голи: Лонджа (25, 30) – Гусол (4), Синчук (22).
Швейцарія (U-18/19): Муслія, Срданович, Сміт, Єтцер, Романо, Цімба (Маєр, 87), Паренте, Лонджа (Лентіні, 67), Акаомен, Цава, Греко (Дербасі, 74).
Україна (U-18/19): Суркіс (Бакус, 46), Лобко, Гусол (Калин, 72), Цуканов (Осипенко, 82), Видиш (Бабак, 46), Синчук (Шевченко, 46), Дикий, Захарченко, Бундаш (Лень, 72), Шершень, Коробов (Абрамов, 82).
Попереджені: Акаомен (42), Цімба (49), Цава (90+3) – Бундаш (58), Дикий (87).

Нагадаємо, ця збірна готується до кваліфікації Євро-2025 (U-19). За результатами жеребкування першого етапу змагань вона опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Мінітурнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.