Турніри

Молодь

Мороз: «Турнір у Японії буде дуже корисним для збірної України U-16»

У юнацької збірної України U-16 із 15 червня розпочнеться тренувальний збір, під час якого синьо-жовті візьмуть участь у міжнародному турнірі Dream Cup 2024, який відбудеться в Японії. Там, окрім господарів, наші юнаки зустрінуться з командами Сенегалу та Венесуели.

2024-06-13 14:36

Напередодні цієї роботи головний тренер українців Юрій Мороз відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

– Юрію Леонтійовичу, які найголовніші завдання стоятимуть перед тренерським штабом на майбутньому зборі?

– Насамперед ми хочемо переглянути нових кандидатів для цієї збірної, оскільки восени ми маємо зіграти у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи, а часу залишилося не так багато. Також ми хочемо задати колективу той напрям, до якого прагне наш тренерський штаб.

– Це буде останній збір перед офіційними матчами, які відбудуться в жовтні?

– У планах є ще один етап підготовки, але, знову ж таки, це все поки що тільки на папері. Дуже сподіваюся, що ми ще зберемося перед кваліфікаційним турніром.

– Порівняно з минулим збором ви оновили склад відсотків на 60…

– Так і є. Є багато футболістів, які заслуговують на виклик до збірної. І як я сказав, часу не так багато, а хочеться охопити якнайбільше.

– На майбутньому етапі підготовки збірна України зіграє три матчі за п’ять днів, але у вас у складі всього 18 виконавців. Чи не замало?

– Звичайно, хотілося, щоби було більше гравців, але, на жаль, це умови приймаючої сторони.

– Синьо-жовті мають зіграти з екзотичними як для України збірними (Японія, Сенегал, Венесуела). Щось уже знаєте про суперників?

– Більше інформації ми маємо щодо Японії, з якою зіграємо в першому поєдинку. А з іншими опонентами більше познайомимося на самому турнірі.

Упевнений, що це буде цікаве й корисне змагання для збірної України, яка має зустрітися з представниками різних континентів, різних футбольних філософій. Єдине, що мене турбує, чи встигнуть наші хлопці акліматизуватися за дві доби, які ми матимемо перед стартом турніру…

uaf.ua