Турніри

Молодь

Мороз: «Наші футболісти отримали величезний урок щодо того, як потрібно готуватися до виступів за збірну України»

2024-06-29 10:24

Головний тренер юнацької збірної України U16 Юрій Мороз підбив підсумки виступу команди на міжнародному турнірі в Японії.

Юнацька збірна України, яка готується до кваліфікаційного раунду Євро-2025 (U17), провела збір, під час якого виступила на міжнародному турнірі Dream Cup 2024, що проходив у Японії. Після повернення в Україну наставник синьо-жовтих Юрій Мороз підбив підсумки цього збору.

«Ті гравці, яких ми взяли на турнір, мають відповідати рівню збірної, сказав пан Юрій. Так, хлопці старалися, але чогось не вистачало. Можливо, далася взнаки акліматизація, але факт залишається фактом: команда програвала більшість єдиноборств, я не бачив у хлопців футбольної агресії.

Утім, є й позитивні моменти. Є чимало виконавців, які справили сприятливе враження. Сподіваюся, що надалі, якщо, звичайно, ці гравці будуть прогресувати, вони залучатимуться до збірної.

Щодо рівня суперників, то мені все сподобалося. Збірні були з різних континентів, зі своїм баченням футболу. Наші футболісти, які вперше були у збірній, побачили рівень гри, де все на порядок швидше, ніж у внутрішніх змаганнях, і вимоги набагато вищі. Упевнений, що після цього збору в багатьох наших хлопців ставлення до тренувального процесу, футбольного професіоналізму зміниться. Багато наших футболістів здобули величезний урок у тому плані, як потрібно готуватися до виступів за збірну України.

Зараз мені як тренеру потрібно ще ретельніше шукати гравців. Не скажу, що цей вік слабкий, але потенціал необхідний. До старту кваліфікаційного раунду залишилося не так багато часу. У нас ще має відбутися один збір, і на ньому тренерському штабу необхідно визначатися з кістяком збірної на офіційні поєдинки. Нехай це буде сигналом для багатьох футболістів
».


uaf.ua