Молодь

Євро-2025 (U21). Група F. Україна – Сербія 2:1. Звіт

Молодіжна збірна України під керівництвом Унаї Мельгоси здобула сьому поспіль перемогу у відбірному турнірі чемпіоната Європи.

2024-09-06 21:37

На матч проти свого балканського суперника українці вийшли у статусі лідера групи F.  І цей свій статус синьо-жовті підтримали, незважаючи на перший пропущений гол. Адже вже на 7-й хвилині матчу після навісу з кутового м'яч опинився у Баждара, який переправив його у ворота збірної України.

Наша команда відігралася на 34-й хвилині. Батагов зробив ювелірну передачу на хід Волошину, який у дотик від лінії штрафного пробив точно у кут  1:1.

У другому таймі Лієскич збив Квасницю, який намагався зіграти на добиванні і суддя без вагань призначив пенальті. Його ударом по центру воріт реалізував Ярмолюк.

Отже, 2:1  перемога молодіжної збірної України, яка гарантує їй щонайменше участь у плей-оф відбору. Нижче третього місця в групі наша команда вже не опуститься.

УКРАЇНА U-21 – СЕРБІЯ U-21 – 2:1
Голи: Волошин (32), Ярмолюк (58, з пенальті)  Баждар (7).
Україна (U-21): Нещерет, Смоляков, Батагов, Салюк, Крупський (Роман, 77), Ярмолюк (Яцик, 59), Рубчинський (Федор, 77), Очеретько, Н.Волошин (Мельниченко, 77), Краснопір, Квасниця (Брагару, 59).
Сербія (U-21): Лієскич, Мілічич, Іліч, Серафимович (Величкович, 67), Мілованович, Джодич, Вукічевич, Мимович, Баждар, Міятович, Шливич (Трифунович, 67).
Попереджені: Шливич (39), Лієскич (57).

Додамо, що у п'ятницю відбулися ще два матчі нашої групи. Люксембург обіграв Азербайджан 2:0, а Англія на виїзді не змогла обіграти Північну Ірландію 0:0.

Плей-оф: 11-19 листопада 2024 року.

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).