Україна

Калейдоскоп

Звіт про гуманітарну діяльність фонду братів Суркіс та ФК «Динамо» за останні тижні

Київський клуб разом із Фондом братів Суркіс продовжує допомагати українській армії, дітям, різноманітним фондам та організаціям у цей непростий для нашої країни час.

2024-05-22 16:30

Кожного тижня обробляються та задовольняються запити від військових, прикордонників, організацій, які опікуються тимчасовими переселенцями, відправляючи допомогу в усі куточки нашої країни.

Чергова партія вогнегасників вирушила до ДПСУ

Днями зі Швеції прибула завантажена фура. Це вже друга партія вогнегасників, які ФК «Динамо» разом із Фондом братів Суркіс відправляють до Державної прикордонної служби України.


Гуманітарна допомога для тимчасових переселенців

Черговий вантаж був відправлений в якості гуманітарної допомоги. Цього разу було організовано доставку 20 тон вермішелі швидкого приготування «Мівіна» для тимчасових переселенців, які вимушені були залишити свої домівки та виїхати в безпечніші міста.


Медичні ліжка для ДПСУ

Також до Державної прикордонної служби України відправилася партія медичних ліжок, аби наші воїни-герої могли лікуватися та відновлюватися після поранень у комфортних умовах.


Зазначимо, що ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс уже більше двох років, поки триває повномасштабне вторгнення, продовжує робити усе можливе задля найголовнішої спільної мети – наближення такої довгоочікуваної й омріяної перемоги.

Раніше цієї весни наш клуб спільно з фондом братів Суркіс:

– Передали цінне медичне обладнання – три мобільних апарати для лазерної обробки поранень для військових підрозділів;

– Відправили 5 фур із мінеральною та солодкою водою для українських прикордонників;

– До дитячої лікарні Охматдит відправили велику партію харчових продуктів – пюре, пудинги, каші та дитячі суміші;

– Допомогли з організацією протезування військових (30 військових, які мають ампутації та вже забезпечені державою звичайними, повсякденними протезами, отримали ще й спортивні, щоб займатися спортом).

fcdynamo.com