Україна

Калейдоскоп

Шовковський висловив офіційну позицію «Динамо» після ранкових терактів у Києві

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував черговий терористичний удар російських загарбників по Україні, який відбувся 8 липня, та підтримав українців.

2024-07-08 16:04

«В першу чергу, хочу висловити слова підтримки усім, хто сьогодні постраждав від варварської атаки з боку росії. Важко знайти потрібні слова, щоб висловити увесь жах того, що відбулося.

Сьогодні команда дісталася свого місця проведення збору в Австрії, де готуватиметься до матчів кваліфікації Ліги чемпіонів. Ми вже провели перше тренування, але воно було з особливими відчуттями, адже всі хлопці були у своїх думках в Києві, разом з усіма киянами, українцями. Те що зараз відбувається, - влучання в Охматдит, житлові квартали, будинки, лікарні... важко знайти слова, щоб описати біль, який викликають такі події.

Але ми усі розуміємо, що наша країна, нація усе своє життя боролася за незалежність, впродовж багатьох років вона мала зовнішніх ворогів, сусідів, які не давали нам спокійно жити та розбудовувати нашу державу. І зараз це продовжується. Але ми вистояли тоді, вистоїмо тепер і в майбутньому. Зробимо усе можливе, щоб наша країна процвітала, адже у ній живуть люди, які знають ціну свободи та незламності.

Хочу ще раз висловити слова підтримки від усієї команди українцям: ми разом з вами, хоча і перебуваємо за кордоном та готуємося до своїх завдань. Але ми вболіваємо, переживаємо за земляків, усі наші думки з українцями».

fcdynamo.com