Україна

Калейдоскоп

Григорій Суркіс – у першій сотні

«Главред» За підсумками щомісячного рейтингу найвпливовіших людей України, який складає журнал «Главред» та Фонд «Демократичні свободи», президент Федерації футболу України Григорій Суркіс піднявся на 27 позицій та обіймає наразі 38-е місце. Це і не дивно, звертаючи увагу на рішення УЄФА щодо затвердження чотирьох українських міст на проведення Євро-2012.

2009-12-28 08:00

До даного рейтингу увійшли й інші причетні до футболу особи.

(…)

(…) №4 Рінат АХМЕТОВ (народний депутат України)

Ау, де він? Немає його. Через пресу хіба пробиваються недобрі флюїди в бік Суркіса, якого не полишає ідея підсилити збірну за рахунок послаблення «Шахтаря». Нам – Луческу, вам – головний біль, де взяти не гіршого тренера. Через карантин не зміг потрапити до дитячих будинків у компанії зі Святим Миколаєм. Діти не надто образилися – бо цукерки їм передали й так. (…)

(…) № 7 Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ (президент «Дніпра»)

У рейтигу піднявся на 2 позиції

(…) №11 Борис КОЛЕСНІКОВ (народний депутат України)  (…)

(…) № 28 Олександр ЯРОСЛАВСЬКИЙ (власник групи компаній «DCH», президент «Металіста»)

У рейтигу піднявся на 15 позицій. (…)

(…) № 38 Григорій СУРКІС (президент Федерації футбола України):

«Упевнений, що 2009-ий завершується на оптимістичній ноті. Наші досягнення стануть початком нового багатообіцяючого етапу на шляху до проведення «Євро-2012».

У рейтигу піднявся на 27 позицій. (…)

(…) № 40 Іван ВАСЮНИК (віце-прем’єр-міністр України) У рейтингу втратив 5 позицій. (…)