Кубок

Кубок України. Результати другого попереднього раунду

«Металіст 1925» у неймовірному матчі обіграв «Полтаву», «Минай» розбив «Скалу», чемпіон Другої ліги здолав «Поділля», Кривенцов і Ко зі скрипом пройшли «Прикарпаття».

2024-08-12 18:08

Вчора, 11 серпня, матчем «Миколаїв» – «Металіст» (31) розпочалася програма другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2024/2025. Ще шість матчів пройдуть сьогодні, 12 серпня, а два – 13 серпня.

«Металіст 1925» зіграв матч-трилер проти «Полтави». Команди показали яскраву і результативну гру, а в наступний етап відправилися харків'яни. Підопічні Сергія Карпенка двічі відзначилися у першому таймі зусиллями Реймонда Овусу та Євгена Місюри, який оформив автогол. Однак у другій половині зустрічі полтавський колектив дав справжній бій «Металісту 1925».

Спочатку Євген Стрельцов відіграв один м'яч, після чого харків'яни знову забили завдяки голу Арі Моури, проте після цього полтавчани відзначилися двічі поспіль. На 71-й хвилині забив Дмитро Плахтир, а трохи пізніше те саме зробив і Денис Червінський. Вже у екстра-таймах харків'яни все ж таки зуміли вирвати собі путівку в наступний раунд. Дубль оформив Моура, а потім асистував на Сергія Стеня.

Свій трилер влаштували друголігові «Пробій» та «Куликів», які ще минулого сезону були аматорами. Тут також була розгублена перевага у два голи, але долю зустрічі вирішувала серія пенальті. «Пробій» в серії пенальті був бездоганним, а от суперники примудрилися двічі пробити над воротами.

«Вікторії» з Сум вистачило одного гола, щоб пройти «Чернігів». По перерві Машталір не реалізував пенальті, проте це навряд зіпсувало настрій тріумфаторам. Перша серія протистояння івано-франківського «Прикарпаття» та чернівецької «Буковини» переможця не виявила. Кілька днів тому в стартовому турі групи А Першої ліги суперники обмінялися забитими м'ячами по перерві – 1:1. Цього разу долю путівки до наступного раунду кубкового турніру вирішив єдиний влучний удар у виконані нападника «Буковини» Максима Гірного.

ЮКСА мінімально переграла «Поділля». Єдиний гол забив новачок «хрестоносців» досвідчений нападник Роман Дебелко, останнім клубом якого був «Кривбас». У останньому матчі понеділка «Минай» у другому таймі дотиснув «Скалу 1911». Закарпатці вийшли вперед вже на старті зустрічі, але наприкінці тайму прикрий автогол вирівняв шанси команду. Желько Любенович у перерві провів серйозну розмову зі своїми гравцями й команда після відпочинку одразу ж вийшла вперед. В середині другого тайму Гунічев остаточно зняв питання щодо переможця, оформивши дубль.

13 серпня

КУДРІВКА (Д2) – ЛІВИЙ БЕРЕГ
ОЛІМПІЯ (аматори) – ГІРНИК-СПОРТ (Д3)

12 серпня

МЕТАЛІСТ 1925 (Д2) – ПОЛТАВА (Д2) – 5:3
Овусу (31), Місюра (43, автогол), Арі Моура (68, 104), Стень (117) – Стрельцов (66), Плахтир (71), Червінський (83).
Металіст 1925: Мозіль, Капінус (Жичиков, 91), Імереков, Безуглий, Кравець, Арі Моура, Когут (Стень, 81), Обінайя (Гармаш, 91), Юрченко (Панченко, 81), Чурко, Овусу (Борячук, 73).
Полтава: Варцаба, Бужин, Місюра, Опанасенко, Коцюмака (Перебора, 46), Даниленко (Шаповалов, 105+1), Щербак, Шмигельський (Галенков, 46), Марусич (Плахтир, 46), Одарюк (Червінський, 63), Стрельцов.
Попередження: Імереков (10), Безуглий (15), Когут (74), Чурко (114) – Місюра (24), Даниленко (43), Плахтир (68).

ПРОБІЙ (Д3) – КУЛИКІВ (Д3) – 2:2, по пенальті 4:3
Оринчак (39), Дмитрук (43) – Ничипоренко (45+3, з пенальті), Пилипчук (67).
Пробій: Піцан (Сердюк, 91), І.Білий, Радульський (Савчин, 24), Борисевич, Я.Пархуць (Ріжко, 91), Харук, Дриган (Іваничук, 84), Дмитрук (Василенко, 64), Сікач (Ключко, 115), Сондей, Оринчак.
Куликів: Данкович, Ілюхін (Савошко, 46), Грось, В.Білий (Калинчук, 99), Байрук (Береза, 46), Ничипоренко, Іваночко (Рожко, 113), Малецький (Лебеденко, 63), Репета (Пилипчук, 64), О.Панасюк, Патуляк.
Попереджені: Василенко (71), Харук (81), І.Білий (118) – Малецький (53), Патуляк (92).

ЧЕРНІГІВ (Д3) – ВІКТОРІЯ (Д2) – 0:1
Євпак (33).
На 57-й хвилині Машталір не реалізував пенальті
Чернігів: Татаренко, Шумило (Сахно, 68), Школьний, Галстян, Романченко, Мироненко (Зенченко, 80), Бибік, Койдан (Посмашний, 89), Сердюк, Порохня, Безгубченко (Ментей, 68).
Вікторія: Литвиненко, Ульянов, Кравчук, Корохов, Покотилюк, Паламар (Рябий, 46), Шарай (Шпирьонок, 80), Чеглов, Сасовський (Новотрясов, 71), Машталір (Книш, 68), Євпак (Нич, 68).
Попереджені: Сердюк (90+2), Зенченко (90+4) – Паламар (27), Покотилюк (54), Нич (69).

ПРИКАРПАТТЯ (Д2) – БУКОВИНА (Д2) – 0:1
Гірний (53).
Прикарпаття: Бобинець, Демків, Швець, Болденков, Соловйов (Цюцюра, 65), Беспалько (Бучакчийський, 70), Михальчук, Замуренко (Романов, 65), Рудюк (Радульський, 65), Стаднік, Кос (Сьомка, 65).
Буковина: Каневцев, Азізов, Бодня (Хамелюк, 72), Бусько, Гірний (Андрейчук, 72), Глущук (Кольцов, 90+1), Голуб (Бойчук, 76), Дудник, Морговський, Тищенко (Кілєвий, 72), Шинкаренко.
Попереджені: Соловйов (33), Болденков (53), Михальчук (57), Демків (90) – Шинкаренко (31), Каневцев (88), Глущук (90+1).

ПОДІЛЛЯ (Д2) – ЮКСА (Д2) – 0:1
Дебелко (31).
Поділля (стартовий склад): Непогодов, Пасічник, Сімінін, Цибульник, Корешков, Костенко, Савченко, Лис, Оробець, Боженар, Гамолов.
ЮКСА (стартовий склад): Федотов, Синьогуб, Юзефович, Махнєв, Зозуля, Євдокимов, Ситников, Приходько, Гоуларт, Мишенко, Дебелко.

СКАЛА 1911 (Д3) – МИНАЙ (Д2) – 1:3
Дмитроку (41, автогол) – Прокопчук (12), Гунічєв (48, 73).
Скала 1911 (стартовий склад): Архипчук, Николишин, Пастух, Яната, Мердєєв, Цуркан, Мацієвський, Фесенко, Лук’янченко, Авер’янов, Цень.
Минай (стартовий склад): Бандура, Чуєв, Прокопчук, Дмитрук, Скиба, Дворовенко, Шалфєєв, Матюшенко, Ременяк, Гунічев, Воробчак.