Кубок

Ворскла – Шахтар 1:2. Кубок України, фінал. Звіт

Уперше з початку повномасштабного вторгнення Українська асоціація футболу провела фінальний поєдинок Кубку України.

2024-05-15 21:20

Зі стартовим свистком «помаранчево-чорні» зосередилися на володінні м’ячем, а полтавці сподівалися на контратаки. У середині першого тайму команди обмінялися моментами – Конопля неточно пробив із подачі Кевіна, а Кане не зумів переграти Різника, вирвавшись сам на сам із кіпером. На 40-й хвилині «Шахтар» відкрив рахунок, коли Сікан здорово відклеївся від захисників і замкнув подачу Азарова.

На початку другого тайму Мякушко пробив у площину, пізніше Сікан поцілив над поперечиною. На 56-й хвилині гірники подвоїли перевагу – після подачі кутового й скидки Матвієнка дальню стійку замкнув Конопля.

Надалі команди обмінювалися атаками, а під кінець зустрічі «Ворскла» пішла на штурм. На 85-й хвилині полтавці відіграли один м’яч – Ковталюк ефектно замкнув передачу Крупського. Утім, гірники все ж зуміли втримати перевагу – 2:1.

ВОРСКЛА – ШАХТАР – 1:2
Ковталюк (85) – Сікан (40), Конопля (56).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Павлюк, Хрипчук, Крупський, Якубу (Нестеренко, 57), Мякушко (Бацула, 57), Кане, Скляр (Челядін, 67), Сіссоко (Феліпе, 82), Степанюк (Ковталюк, 67).
Шахтар: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко (Марлон, 73), Криськів, Зубков (Швед, 81), Бондаренко, Кевін, Сікан (Траоре, 81).
Попередження: Бацула (87), Хрипчук (90+1) – Траоре (88), Криськів (90+1), Різник (90+4).