Україна

Перша ліга

Скрипник: «Бережемо тих хлопців, які вже досвідчені»

2024-07-10 11:54

Головний тренер харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник прокоментував нестандартний товариський матч команди з «Буковиною» (0:0) і розповів про підготовку до старту сезону в Першій лізі, в якому вони прагнутимуть до повернення в УПЛ.

– Проти «Буковини» грали 4 тайми по 30 хвилин. Що хотіли перевірити та чи вдалося це зробити?
– Такий формат, щоб у всіх була можливість зіграти у футбол. Була мета, щоб гравці могли 90 хвили витримувати ігровий темп, це потрібно в грі. Зіграли на нуль, хоча хотілося більшого, але ми знаємо, де ми знаходимося - ми на зборах. Так що це така праця, у нас немає вихідних днів. Завтра (9 липня. – прим.) буде вихідний день. Щодо того, що хотілося побачити, ще раз кажу, що ми прагнемо, щоб ми грали по 90 хвилин, не 45, не 60, бо коли ти граєш в сезоні, треба 90 хвилин витримувати ті навантаження, які бувають в грі. Хотілося б побачити й голи, але буває й таке, що команди 0:0 грають.

– Після цього матчу підготовка виходить на фінішну пряму, вона вже йде тривалий час. Як оцінюєте попередній період, чи все вдалося виконати з того, що було заплановано?
– Кожному тренеру хочеться, щоб було ще краще. На жаль, у нас є травмовані: Сидоров та Жичиков. Коли таке трапляються, шкода, бо хлопці потім втрачають час. Грає у нас молодь, як ви бачите, у нас в останньому таймі грав дуже молодий склад, ці хлопці в минулому році виступали в складі юнацької команди. Працюємо, рутинна робота, яка завжди виконується на зборах.

– Як оцінюєте юних футболістів, яких ви залучили до тренувань з першою командою та кілька новачків, які з'явилися в команді? Вони адаптуються, все добре?
– Так, для цього потрібен час, ми задоволені тим, які в нас є молоді хлопці, вони прогресують, хоча хочеться, щоб це відбувалося ще краще та ще швидше. І бережемо тих хлопців, які вже досвідчені, зі своїм віком, не хочеться, щоб вони травмувалися. Хочеться збалансувати команду, щоб було 15-16 хлопців, які вийдуть на такий рівень праці, щоб оті цілі, які ми ставимо, ми досягали.

metalist1925.com