Епіцентр – Верес 1:1. Звіт про перший стиковий матч

Підопічні Сергія Нагорняка повели у рахунку ще до перерви і були близькі до мінімальної перемоги, але наприкінці все ж таки підсіли, дозволивши рівнянам зрівняти рахунок. Та й у принципі все справедливо. Матч вийшов приблизно рівним.

2024-05-29 17:37

Сьогодні в Київській області на стадіоні «Лівий берег» відбувся перший матч плей-оф за місце в УПЛ між «Епіцентром» та «Вересом». Відзначимо, що стадіон «імені Тонкочеєва» поки не отримав атестат для проведення матчів рівня УПЛ. І це була хороша новина для рівненського колективу, адже підопічні Нагорняка вдома грають потужно. «Епіцентр» став першим клубом з Хмельницької області, який зіграє матчі плей-оф за право участі в УПЛ.

«Епіцентр» завершив сезон у Першій лізі на четвертому місці і по праву отримав шанс поборотися за підвищення у класі. Це непоступлива команда проти якої всім непросто грати. «Верес» посів тринадцяте місце і УПЛ і заслужено вважався фаворитом цього двоматчевого протистояння.

Футбольні шляхи «Епіцентра» і «Вереса» раніше перетиналися один раз у рамках Кубка України. Наприкінці серпня минулого року колектив із Рівного переміг 3:1.

З перших хвилин гості прогнозовано взяли м'яч під власний контроль, але створити проблеми захисту «Епіцентра» їм не вдавалося. У позиційному футболі майже нічого не виходило у «Вереса». Проте, на 14-й хвилині колектив із Кам'янця-Подільського міг сам собі привезти проблеми. Мороз віддав м'яч на Шастала, але але Дмитро з-за меж штрафної пробив вище воріт.

Підопічні Нагорняка свідомо віддали м'яч суперникам і сподівалися на швидкий вихід в атаку. Перед грою «Верес» вважався фаворитом, але на полі цього не було видно.

На 28-й хвилині представник Першої ліги вийшов вперед. Мороз наважився на удар з-за меж штрафної і м'яч з рикошетом від Вовченка залетів у дальній кут - 0:1. Цей гол додав номінальним господарям впевненості у власних силах. Після шикарної передачі Стеня мав забивати Кравчук, але Богдан Когут врятував «Верес» від дуже великих проблем.

Підопічні Нагорняка якісно переходили із захисту до заключної третини поля. Колектив із Рівного розчарував. Крім удару Шастала немає що згадати. В центрі поля футболісти «Вереса» програвали боротьбу і давали багато вільних зон суперникам. Дуже хороший перший тайм для «Епіцентру». Представники Першої ліги зіграли сміливо.

Другий тайм розпочався з великої кількості боротьби в центрі поля. З конструктивом були дуже великі проблеми у «Вереса», але варто віддати належне підопічним Нагорняка, які максимально ретельно розібрали сильні сторони суперника. Футболісти «Епіцентра» не притискалися до власних воріт, а намагалися при першій можливості вибігати в атаку. Не було помітно за рахунок чого сьогодні хочуть забивати гості, а ось футболісти «Епіцентру» постійно тримали у напрузі захисників команди із Рівного.

На 67-й хвилині стандарт міг принести гостям успіх, але Владислав Мороз виніс м'яч з лінії воріт після удару Банади. Могли з нічого забити представники УПЛ, але пощастило. У другій половині тайму футболісти «Вереса» додали в активності і досягнули свого на 80-й хвилині. Морозко з кутового подав на ближню стійку, а Гайдучик головою переправив м'яч у ворота – 1:1.

Футболісти «Епіцентра» відверто втомилися і їм було дуже непросто на заключних хвилинах. Проте, вони все ж втримали нічию. Все вирішиться у неділю у Рівному.

ЕПІЦЕНТР – ВЕРЕС – 1:1
Голи: Гайдучик (79) – Мороз (28).
Епіцентр: Чорнобай, Мороз (Алібеков, 77), Григоращук, В. Кристін (Жмуйда, 75), Климець, Ліповуз, Миронюк (Полюлях, 75), Беженар (Глущук, 83), Стень, Бендера (Ляшенко, 75), Кравчук.
Верес: Когут, Морозко, Кучеренко, Вовченко, Сміян, Кучеров, Кухарук (Банада, 46), Яго (Годя, 80), Шастал (Шарай, 73), Дахновський (Шестаков, 87), Мрвальєвич (Гайдучик, 46).
Попередження: В. Кристін (36), Кравчук (45+1) – Дахновський (52).