Україна

Прем'єр-ліга

Шандрук: «Верес» не має часу на перепочинок. Вже в середині тижня – перший матч плей-офф»

2024-05-26 12:21

Виконувачий обов‘язки головного тренера рівненського Вереса Олег Шандрук поділився емоціями після важливої перемоги у заключному матчі чемпіонату проти Металіста 1925, в якій червоно-чорні гарантували собі участь в перехідних іграх за право залишитися в УПЛ:

«Ми задоволені перемогою. Дуже непростий матч був. Тому всі зараз емоційно спустошені. Але ми не маємо часу на перепочинок. Вже в середині тижня на нас чекає перший матч плей-офф.

Сьогодні вітаю команду з перемогою, керівництво клубу, наших вболівальників, які підтримували на стадіоні у Києві та перед телеекранами. На мою думку, ми закономірно перемогли сьогодні.

Ми достатньо моментів створили. Переважали суперника за цим компонентом. Хоча, психологія – велика штука. Наприкінці матчу ми грали на утримання рахунку і серйозно виручив команду в одному з епізодів Богдан Когут, за що йому дуже дякую.

Щодо пенальті у наші ворота – потрібно аналізувати епізод. Був VAR, за який ми боролися. Арбітр прийняв таке рішення, арбітри VAR з цим рішенням погодилися. В іншому епізоді арбітри у ворота Металіста 1925 пенальті не призначили. Що тут ще говорити? Емоції в нас звісно були, ми емоційно реагували на ці рішення. Зрештою, добре, що жоден з цих епізодів зрештою на результат гри не вплинув. Добре, що ми перемогли.

Епіцентр? Все залежить від нас. Ми представляємо Українську Прем’єр-лігу. Але хлопці вже мають думати про матчі з Епіцентром і серйозно налаштовуватися. Бо для суперника це шанс пробитися в еліту і вони спробують цей шанс використати. А футбол не любить неправильного відношення. Ми зробимо все можливе, щоб правильно налаштувати команду на ці матчі».

footboom.com