Верес – Епіцентр 3:1 (заг. 4:2). Звіт про стиковий матч-відповідь

«Верес» здобув впевнену перемогу над «Епіцентром» за рахунок двох голів у компенсований до першого тайму час.

2024-06-02 19:28

Вже на 7-й хвилині господарі поля відкрили рахунок - відзначився Гайдучик.

Варто віддати належне обом командам, які намагалися швидко долати центр поля. В середині першого тайму дуже грубо проти Ліповуза зіграв Сікейра, але арбітр вирішив шо це не вилучення. Після перегляду ВАР рішення не змінили. На 26-й хвилині Гайдучик знову вразив ворота «Епіцентра», але гол одразу ж був скасований через офсайд. Ближче до завершення першого тайму гості перехопили ініціативу. Виділявся Владислав Кристін, який був активним на правому фланзі. З меж штрафної площини ножицями у падінні через себе пробивав Бендера, але неточно.

У компенсований до першого тайму час гості поховали самі себе. Владислав Кристін невдало віддав пас назад своєму голкіперу. Владислав Шарай встиг на перехоплення, та одразу пробив влучно повз Чорнобая - 2:0. Через хвилини всі питання у цьому матчі були зняті. Гайдучик на швидкості увірвався до штрафної і холоднокровно пробив у лівий дальній кут – 3:0. Прикро за підопічних Нагорняка, адже у другій частині тайму вони грали непогано. Що з ними сталося у компенсований час пояснити складно.

На жаль, другий тайм перетворився на формальність. Після помилки Чернобая міг доводити рахунок до розгромного Годя, але його удар заблокував захисник «Епіцентра». Гостям було дуже складно прийти до тями після провалу у компенсований час, а у грі рівненського колективу відчувався спокій. В середині другого тайму шикарну можливість відзначитися хет-триком втратив Гайдучик, коли він метрів з п'яти пробив повз ворота. Гол престижу гості все ж забили. Після прострілу Кравчука відзначився Стень – 3:1.

Таким чином, «Верес» і наступного сезону гратиме в УПЛ.

ВЕРЕС – ЕПІЦЕНТР – 3:1 (заг. 4:2)
Гайдучик (7, 45+5), Шарай (45+2) – Стень (89).
Верес: Когут, Шевченко, Вовченко, Кучеренко, Балан (Шестаков, 84), Кучеров, Банада, Шарай (Шастал, 68), Сікейра (Годя, 46), Дахновський (Морозко, 68), Гайдучик (Мрвальєвіч, 77).
Епіцентр: Чернобай, Климець, Григоращук, Мороз, В.Кристін (Жмуйда, 68), Ліповуз (Глущук, 73), Миронюк (Алібеков, 54), Стень, Беженар, Бендера (С.Кристін, 46), Кравчук.
Попередження: Яго (24) – Ліповуз (67), Алібеков (80).