Україна
Прем'єр-ліга
Квасниця уникнув перелому кістки, але навряд чи допоможе «Руху» в цьому році
2025-12-12 13:02
Під час поєдинку 15-го туру УПЛ з «Поліссям» сталася прикра подія для ФК «Рух» – Ілля Квасниця не зміг продовжити цей матч через ушкодження.
Одразу після гри футболіст «жовто-чорних» пройшов усю необхідну діагностику й огляд, аби визначити ступінь складності травми. На щастя, Іллі вдалося уникнути перелому великогомілкової кістки.
Утім у гравця виявили контузію сурального нерву, через що Квасниця власне і не зміг продовжити матч із «Поліссям», адже відчував гостре заніміння стопи. Крім того, в Іллі розчавлений надрив переднього великогомілкового м'яза з гематомою, але зі збереженням функції, а також забій медіального краю великогомілкової кістки.
Уже третій день Ілля проходить реабілітацію. Наразі футболіст «Руху» тренується за індивідуальною програмою, а медичний штаб «жовто-чорних» робить усе можливе, аби гравець відновився до матчу з СК «Полтава». Проте наразі участь Іллі у заключному в 2025 році матчі – під питанням.




