Україна

Прем'єр-ліга

Федор: «На дистанції сезону «Рух» перевершив усі очікування, але зараз після поразки від «Динамо» відчувається розчарування»

2024-05-26 16:09

Коментар півзахисника «Руху» Олега Федора після гри з «Динамо» (1:2).

– Змішані емоції. «Рух» показав хороші результати порівняно з тим, що очікували від команди перед початком чемпіонату. Те, що команда боролась за найвищі місця, стало неочікуваним для всіх. Та зараз ми розчаровані, адже нам не вдалось потрапити у єврокубки.

Кожен з нас сподівався здобути бодай нічию в матчі з «Динамо». Ця гра – кульмінація нашого сезону і, на жаль, нам не вдалось забезпечити необхідний для нас результат. Але не можна зосереджувати увагу лише на одному поєдинку, адже на дистанції сезону «Рух» втрачав очки в матчах, де не міг собі цього дозволити. Це хороший урок, що слід викладатись на повну в кожній грі, не розслаблятись, бо потім це може відгукнутись у підсумковій турнірній таблиці.

Ми розуміємо, що потрібно добре підготуватись до наступного сезону та ще наполегливіше тренуватись. Хочеться досягати високих цілей і демонструвати ще кращі результати. 

fcrukh.com