Колос – ЛНЗ 1:1. Україна, 6-й тур. Звіт

«Колос» зіграв унічию з ЛНЗ – ковалівці довели безвиграшну серію в УПЛ до шести турів.

2024-09-16 20:23

«Колос» підходив до домашки з ЛНЗ, не вигравши жодного матчу в сезоні. Підопічні Олександра Поздєєва вилетіли навіть з Кубку – при цьому ковалівці ще не зустрічались із лідерами (за винятком «Олександрії»). Черкасці ж починали тур на сьомій сходинці в турнірній таблиці.

Шедевральний гол Гусола у попередньому матчі «Колоса» надихнув тренерський штаб на ще одну появу Артема в основі. Фахівці не помилились – вже на 10-й хвилині правий вінгер став одним із архітекторів взяття воріт ЛНЗ.

Гусол ідеально відкрився під передачу Криворчука за спини захисникам по правому флангу. У завершенні прориву правий вінгер прострілив на дебютанта Болівара, а той у боротьбі проштовхнув сферу Третьякову. Лівий вінгер пробив під Кучеренком, відкривши рахунок.

Ще за чотири хвилини Криворучко влетів на лівий край штрафного й пробив низом, однак Кучеренко парирував. Цей момент став останнім для «Колоса» в першому таймі. Ковалівці сіли в низький блок, але оборона залишала бажати кращого. Двічі їх рятувала поперечка – і якщо влучання Яшарі сталося після дуже дальнього удару, то Топалов бахнув у каркас після прориву на куті штрафного.

У компенсований же час Момо поставив корпус Поправці й віддав проникний пас на лівий край карного майданчика. Туди вбігав Молло, який пробивав з гострого кута – втім, захисники змогли заблокувати його удар-простріл. У підсумку, відпочивати команди відправились за мінімальної переваги «Колоса».

На початку другого тайму підопічні Олександра Поздєєва могли й другий гол забити. Кучеренко на 50-й хвилині обікрав Нонікашвілі й міг тікати віч-на-віч, але замість цього слабенько пробив без зближення. Без проблем для Кучеренка.

На 53-й же знову проявив себе Гусол – Артем відібрав м'яч в одного суперника, обіграв другого й покотив з правого флангу. Далі сталася скидка Третьякова під удар Третьякову, однак Макс пробив повз ліву стійку. ЛНЗ моментально відповів атакою з щільним пострілом від Молло. Пахолюк парирував, а Авагімян головою добивав у дальній кут – втім, м'яч пройшов поруч з каркасом.

Зрештою, на 65-й хвилині черкасці відігрались з кутового. Бойко виконав подачу на дальню стійку, де Момо грав один проти Козіка й Болівара. Перший не зміг вибити м'яч, Момо замкнув, а Болівар пропустив сферу повз себе – 1:1.

«Колос» нічим цікавим не відповів. За останні півгодини пригадується тільки винос на свіжого Паулаускаса, коли Нонікашвілі знову втратив м'яч і сфолив. ЛНЗ ж створював топові моменти – на 74-й свіжий Халайла з півкола пробив повз правий нижній кут, а на 80-й Олійник накрутив усіх в карному майданчику й бахнув у лівий. Пахолюк парирував.

Вже у компенсований час захисники «Колоса» пролетіли повз закидання з глибини, дозволивши прийняти м'яч Момо за своїми спинами. Втім, нападник не став зближуватись, а вистрілив одразу – м'яч пройшов поруч з ближньою штангою! У підсумку, фінальний свисток зафіксував нічию.

Ковалівці залишаються без перемог в УПЛ. Безвиграшна серія розтягнулася до шести турів. Команда Олександра Поздєєва тепер має три очки й тримається у зоні перехідних матчів. ЛНЗ із 10 заліковими балами піднявся у топ-4.

КОЛОС – ЛНЗ – 1:1
Третьяков (10) – Момо (65).
Колос: Пахолюк, Поправка, Козік, Бондаренко, Цуріков, Криворучко (Салабай, 62), Краснічі (Дієго, 61), Третьяков (Ільїн, 82), Оріховський, Гусол (Велетень, 62), Болівар (Паулаускас 75).
ЛНЗ: Кучеренко, Путря (Норенков, 69), Саліху (Авагімян, 20), Муравський, Г.Пасіч, Бойко (Бар, 76), Яшарі, Нонікашвілі, Топалов (Олійник, 69), Молло, Момо (Халайла, 69).
Попередження: Болівар (35) – Бойко (47), Топалов (53).