Україна

Прем'єр-ліга

Піхальонок: «Боремося за найвищі місця. Маємо бути у трійці наприкінці сезону»

2023-12-09 15:09

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок в ефірі Профутбол Digital оцінив гру з «Поліссям» (1:1) та загальний стан справ у команді.

– Нам здалося, що це був хороший нічийний матч. А які ваші враження?
– Враження, що могли десь наприкінці матчу вирвати перемогу все ж таки. Перший тайм був важкий, я вважаю, а в другому ми краще грали. Могли виривати перемогу.

– Здалося, що в першому таймі ви та «Полісся» чекали помилки один одного, не такими й великими силами ходили до чужого штрафного майданчика…
– Десь так і було. Чекали помилки суперника, бо поле та м’яч були дуже слизькими – хтось міг і помилитися. З нашого боку був пресинг. Хочу відзначити, що поле перебуває в хорошому стані. Не на всіх стадіонах таке поле.

– Що скажете загалом про період після приходу до команди Максимова?
– Вважаю, що це хороший період. Ми виграли багато матчів. Можна сказати, вийшли з кризи, боремося за найвищі місця. Маємо бути у трійці наприкінці сезону.

– Два невиграних матчі зараз – це ще не криза?
– Вважаю, ні. Дійсно, не можна було програвати вдома «Ворсклі». Це було дуже прикро. Сьогодні могли перемогти, але ж були й такі гойдалки. Я не бачив момент із пенальті, що там сталося.

– Багато хто після серії перемог такі матчі, як із «Ворсклою», вважає вже нещасним випадком, адже бачить вас фаворитом. Ви згодні з цим, і чи не тисне таке на вас?
– Ні, не тисне. Ми виходимо та граємо від матчу до матчу. Якщо б був якійсь божевільний тиск, ми б не вийшли з цієї кризи, коли йшли на 11-12 місці. Тому й вважаю, що треба йти поступово та налаштовуватися на кожний наступний матч.

– Ми з вами розмовляли після першого матчу Максимова проти «Колоса». Ви розповідали, що він сказав команді приблизно наступне: «Ви всі вмієте грати у футбол, але треба попрацювати у відборі». Його знають як тренера, що вміє мотивувати. Зараз, уже на довгій дистанції, що можете назвати найкраще, що він вам підказав?
– Він дійсно великий акцент робить на відборі м’яча, високому пресингу. Коли прийшов, він спочатку розслабив хлопців, а зараз уже тримає у тонусі.

– Розслабив – це як?
– Сказав, що для виходу з кризи потрібно прибрати це з голови. Як я сказав тільки що: йти від матчу до матчу, забути минуле та налаштовуватись на кожний матч як на фінал. Іноді, як усі тренери, може підбадьорити, а може напихати. Це нормально.

sport.ua