Україна
Прем'єр-ліга
Кендзьора: «Керівники «Динамо» дали зрозуміти, що я потрібен команді»
Повернення до «Динамо» польського захисника Томаша Кендзьори, вочевидь, стане одним із найбільш знакових трансферів поточного українського футбольного міжсезоння. В складі київського клубу Томек вигравав чемпіонат країни-2020/21 і тричі здобував титул віце-чемпіона, має в активі дві нагороди переможця Кубку України, тричі святкував успіх у розіграші Суперкубку. Невдовзі після приєднання до команди на тренувальному зборі в Австрії Кендзьора відповів на запитання офіційного сайту «Динамо».
Юрій КОРЗАЧЕНКО, Fcdynamo.com
2026-06-25 09:30
– Томаш, раді вітати в клубі, вболівальники якого вас поважають і люблять. Які перші враження від зустрічі з новим-старим колективом?
– На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. Із багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в «основі» прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати.
– Наскільки довго ви розмірковували над тим, щоб знову одягти біло-синю футболку? Що стало головним чинником для ухвалення рішення?
– Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент. Для мене «Динамо» – особливий клуб, який багато дав у кар'єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу.
– Які висновки зробили для себе після спілкування з головним тренером?
– Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції.
– Домашні матчі єврокубків «Динамо» проводитиме в Польщі. Для вас це додатковий стимул?
– Безперечно! Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію.
– З якими словами ви сьогодні хочете звернутися до вболівальників «Динамо»?
– Насамперед – щиро дякую прихильникам клубу за підтримку та довіру. Для мене велика честь знову бути частиною цього авторитетного та популярного колективу. Максимально віддаватимуся в кожному тренуванні, в кожному матчі, щоб допомогти «Динамо» досягти нових успіхів і турнірних вершин.




