Україна

Прем'єр-ліга

«Динамо»: підготовка до першого спарингу, тест йо-йо для збірників

Наближається до свого завершення перший тиждень перебування київського «Динамо» на австрійському тренувальному зборі. У шостий день тренувального збору команда провела одне практичне та одне теоретичне заняття.

2025-07-05 11:45

Погода у Бад-Вальтерсдорфі змінилася, й у п’ятницю на зміну літній спеці прийшов дощ, який супроводжував тренування «біло-синіх».


Команда працювала у двох групах. Основна група займалася підготовкою до першого контрольного матчу, зосередившись на ігрових вправах, тактичній побудові, виконанні стандартних положень та завершенні атак.


У той самий час семеро збірників, які розпочали підготовку до нового сезону пізніше, пройшли тест на витривалість, більш відомий як йо-йо тест або біп-тест. Поступово збільшуючи темп гравці виконували човниковий біг від фішки до фішки, розташованих на відстані 20-ти метрів. Цього разу найвитривалішим серед збірників виявився Максим Брагару.


Після тесту на збірників уже чекало полегшене заняття, яке включало гру в теннісбол, яку дуже полюбляють футболісти.


У суботу, день першого контрольного спарингу під час міжсезоння, динамівці проведуть легку розминку, а після обіду вирушать до Словенії, де зустрінуться з угорською «Кішвардою».

fcdynamo.com