Україна

Прем'єр-ліга

«Динамо» вирушило на тренувальний збір до Австрії

Рано зранку в неділю, 7 липня, делегація київського «Динамо» вирушила на навчально-тренувальний збір, що проходитиме в Австрії.

2024-07-07 11:19

«Біло-сині» автобусом дістануться з клубної бази у Віті-Литовській українського-польського кордону, перетнуть його, після чого вилетять з Жешува до Зальцбурга. Цього року команда проводитиме тренувальний збір в австрійському Тиролі.

Деякі динамівські збірники – учасники ЄВРО-2024 приєднаються до команди вже в Австрії. Загалом у тренувальному зборі «Динамо» візьмуть участь 29 виконавців:

Воротарі: Бущан, Нещерет, Моргун, Ігнатенко
Захисники: Попов, Сирота, Малиш, Себальйос, Дубінчак, Тимчик, Біловар, Дячук, Вівчаренко 
Півзахисники: Андрієвський, Караваєв, Ярмоленко, Буяльський, Шепелєв, Волошин, Піхальонок, Бражко, Кабаєв, Царенко, Пашко, Діалло, Лонвейк, Шапаренко 
Нападники: Супряга, Ванат

Зазначимо, що динамівці Максим Брагару, Микола Михайленко та Валентин Рубчинський у період збору будуть задіяні в Олімпійській збірній України, а Вячеслав Суркіс, Тарас Михавко, Назар Балаба, Олексій Гусєв, Андрій Маткевич та Матвій Пономаренко – в юнацькій збірній України U-19.

На австрійській землі у динамівців, окрім насиченої тренувальної програми, заплановано проведення ряду контрольних матчів, зокрема проти німецьких «Падерборна» та «Шальке-04», а також данського «Брондбю». Це не остаточний список спарингів «біло-синіх» під час тренувального збору – про суперників та дати матчів буде повідомлено додатково.

fcdynamo.com