Україна

Прем'єр-ліга

Бізімана: «УПЛ – дуже сильний турнір»

2023-12-09 14:16

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Джихад Бізімана розповів про підготовку команди до останнього офіційного матчу у 2023 році проти луганської «Зорі» у 17 турі УПЛ.

– Джихаде, як «Кривбас» налаштовується на останній екзамен у цьому році?
– Ми сумлінно працюємо, аби підготуватись до матчу належним чином. Усі готові викластись в суботу на всі сто відсотків. Розуміємо, що буде непростий поєдинок.

– Щодо «Зорі». Що знаєш про суперника, як можеш його охарактеризувати?
– Чесно, наразі не так багато знаю про цю команду. Але ми їх розбираємо та аналізуємо. Знаю, що суперник регулярно виступає в єврокубках, а це означає, що у них хороша команда.

– Ти живеш в Україні вже більше чотирьох місяців. Що тобі найбільше сподобалось в нашій країні та окремо у Кривому Розі?
– У вас дуже привітні доброзичливі люди. Не дивлячись на усі труднощі, які зараз переживає Україна через війну, ви молодці. Тримаєтесь, ведете боротьбу проти окупантів та підтримуєте один одного. У Кривому Розі все влаштовує. Відмінні умови для проживання, тренувань, професійного зростання.

– Коли ти приїжджаєш додому, до Руанди, що найчастіше питають про «Кривбас» та Україну?
– Дуже часто питають: чи безпечно в Україні та як команди грають у футбол в умовах воєнного стану. Також цікавляться станом справ у «Кривбасі» та відзначають прогрес нашої команди.

– З яким би іншим європейським чемпіонатом ти порівняв українську Прем?єр–лігу?
– Не часто дивлюсь матчі інших європейських чемпіонатів. Але точно можу сказати, що УПЛ – дуже сильний турнір. Усі команди добре підготовлені фізично та намагаються демонструвати сучасний футбол. В цілому рівень футболу в Україні дуже пристойний.

 

fckryvbas.com