Україна

Друга ліга

«Металург»: на вихід Ковалець і шість футболістів

2026-06-24 13:02

Прес-служба «Металурга» повідомила про припинення співпраці з головним тренером Сергієм Ковальцем й одразу із шістьма виконавцями. Команду залишають Сулейман Сейтхалілов, Андрій Савицький, Данило Кириченко, Михайло Рудавський, Данило Ізотов і Радіон Лісняк.

«Дякуємо гравцям за професійну дисципліну та бажаємо успіхів у наступних етапах кар’єри», – йдеться у клубному повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Металург» посів останнє місце в Першій лізі й нову кампанію розпочне в третьому за силою українському дивізіоні.

footclub.com.ua