Моніторинг

ТВ-Програма

Телеканали «Футбол 1/2/3» вигнали Леоненка

2022-04-12 12:48

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов у своєму Instagram повідомив, що телеканали припиняють співпрацю з експертом Віктором Леоненком.

«Друзі, щодо останніх висловлювань Віктора Леоненка. Всі його вислови в інтерв’ю, це лише його позиція. На тлі zігуючих спортсменів россії, виправдовувати їхню мовчазну позицію – це за межею цинізму. Канал «Футбол» після цього інтерв’ю закінчив співпрацю з Віктором Леоненком», – цитує Денисова офіційний сайт телеканалів.

Нагадаємо, експерт висловився, що не вважає в чомусь винних російських спортсменів, адже за висловлювання про вторгнення в Україну можна отримати тюремний термін.

«Тому я спортсменів особливо й не засуджую, оскільки багато хто мовчить через можливість отримання тюремного терміну. Ми – мирні люди, хіба що Алієв може з автомата постріляти, тай й то я в цьому не впевнений. Але він робить лайки, хоч я лайки не люблю», – сказав Леоненко в інтерв’ю SportArena, що і спровокувало відповідну реакцію «Футболів», де 52-річний екс-футболіст «Динамо» працював із 2013 року.

footclub.com.ua