Персони

Статті

Григорій Суркіс привітав Олександра Липенка з ювілеєм

Сьогодні 80-річний ювілей відзначає Заслужений журналіст України Олександр Липенко! З 80-річчям ювіляра привітав Григорій Суркіс.

2022-07-15 11:45

Дорогий Олександре Анатолієвичу!

У день Вашого золотого, 80-річного ювілею хочу висловити найщиріші слова щодо людини, чия цілеспрямованість і відданість своїй справі є прикладом для наслідування.

Ваші зусилля, спрямовані на розвиток спортивної журналістики в Україні, Ваша турбота про популяризацію спорту та, зокрема, футболу ніколи не залишали байдужими людей, чиї долі також тісно пов’язані з цим унікальним та самобутнім світом.

Особисто я сприймаю авторський журналістський підпис – Олександр Липенко – надійною маркою солідної фірми, адже із Вашим надзвичайно шанованим та авторитетним у спортивній спільноті ім’ям асоціюється не лише перевірений часом знак справжньої якості, а й почуття ліктя, поняття гідності та честі.

Одне з головних багатств життя – вірні друзі, ті, хто першими простягають руку, прикривають тили, допомагають добрим словом та конкретною справою. У Вашій могутній особі, Олександре Анатолієвичу, доля подарувала мені саме такого Товариша, за що я їй дуже вдячний.

Довіра – основа основ людських взаємин. Виправдана довіра – запорука успіху. Для нашої дружби – це непорушний фундамент багаторічної спільної справи, що пройшов випробування вогнем, водою та мідними трубами.

Здоров’я Вам та добробуту, дорогий друже! Мирного неба над головою, злагоди в родині, гармонії у душі. Нехай Вас оточують любов, щастя і заслужена шана.

З незмінною симпатією,
Григорій СУРКІС

fcdynamo.com