Персони

Статті

Metallica зібрала мільйон доларів для допомоги Україні

2022-06-04 17:26

Культовий метал-гурт Metallica зміг зібрати один мільйон доларів, який буде спрямований на допомогу Україні. Кампанія зі збору коштів стартувала 4 квітня, зібрати таку суму вдалося за два місяці.

Як повідомляється на сайті групи, гроші будуть передані організації World Central Kitchen (WCK), яка займається наданням їжі людям, що постраждали від стихійних лих. Протягом останніх трьох місяців організація працює і в Україні, яка протистоїть повномасштабному вторгненню Росії.

«Пройшло трохи більше трьох місяців з того часу, як WCK почала надавати допомогу людям, переміщеним усередині та за межами України, роздаючи поживні обіди та продуктові набори сім'ям по всьому регіону. Ми вдячні неймовірній сім'ї Metallica за підтримку наших зусиль. Їжа та спільнота лежать в основі наших зусиль, і наша робота можлива лише з такими друзями як Metallica. Має бути ще багато зробити – руйнування величезні – але WCK продовжуватиме з'являтися для тих, хто нас потребує», – заявив СЕО організації Нейт Мук.

Гурт подякував усім своїм фанатам, які приєдналися до збору коштів. Там також розповіли, що WCK роздали вже понад 31 мільйон обідів, працюючи в 230 містах.

«Хоча ця інформація, можливо, не так часто з'являється в нічних новинах, як минулі місяці, ми не можемо забувати, що поставлено на карту, або заперечувати, що потреба в ній, як і раніше, велика. Ось чому ми пишаємося тим, що ви приєдналися до нас, щоб надати підтримку голодуючим біженцям і подвоїти вплив, який ми мали б наодинці», – йдеться у повідомленні Metallica.

zn.ua