ЧС-2022

Франція – Австралія 4:1. ЧС-2022, група D. Чемпіон розпочинає з перемоги

Збірну Франції не спантеличив швидкий гол суперника – чемпіони світу впевнено досягли потрібного результату.

«Футбольний клуб»

2022-11-22 23:06

Чемпіони світу розпочали захист титулу матчем проти австралійців, який відбувся на стадіоні «Аль-Джануб» в місті Аль-Вакра.

Зі стартового свистка арбітра з ПАР Віктора Гомеса французи пішли вперед. Але суперник був до цього готовий – австралійці побудували щільні оборонні редути, подолати які було важко навіть для Мбаппе.

А на 9-й хвилині «жовто-зелені» провели зразкову контратаку – за три передачі подолали відстань до воріт суперника і Гудвін невідпорно пробив під поперечину – 0:1.

До цієї неприємності додалася травма Люки Ернандеса, що сталася буквально на рівному місці. Дідьє Дешаму довелося вже на 13-й хвилині робити заміну.

Французи дещо розгубилися, почали втрачати м’яч навіть на своїй половині поля. Однією з таких помилок ледь не скористався Дюк, але не влучив у ворота.

Відновити рівновагу вдался на 27-й хвилині, коли Рабйо відгукнувся на навісну передачу Тео Ернандеса – 1:1.

Тепер уже занервували австралійці. Прикра помилка при виході від своїх воріт дозволила Рабйо зачепитися за м’яч і вивести Жиру практично на порожні ворота – 2:1.

До кінця першого тайму французи провели ще кілька гострих атак, однак ударам Жиру, Дембеле, Грізманна і Мбаппе забракло точності. Австралійці відповіли ударом Ірвайна, але ворота Льоріса врятувала штанга.

По перерві характер гри не змінився – більше та гостріше атакували чемпіони світу. Ця перевага втілилася спочатку в гол Мбаппе, а потім у влучний удар Жиру.

Чемпіони світу розпочинають захист титулу з впевненої і цілком заслуженої перемоги.

ФРАНЦІЯ – АВСТРАЛІЯ – 4:1
Рабйо (27), Жиру (32, 72), Мбаппе (68) – Гудвін (9).
Франція: Льоріс, Павар (Кунде, 89), Конате, Упамекано, Л.Ернандес (Т.Ернандес, 13), Чуамені (Фофана, 77), Грізманн, Рабйо, Дембеле (Коман, 77), Жиру (Тюрам, 89), Мбаппе.
Австралія: Райан, Аткінсон (Дегенек, 85), Суттар, Роулс, Бехич, Муй, Макгрі (Куол, 73), Ірвайн (Баккус, 85), Лекі, Дюк (Каммінгс, 56), Гудвін (Мабіль, 73).
Попередження: Дюк (55), Ірвайн (80), Муй (90+5).