ЧС-2022

Данія – Туніс 0:0. ЧС-2022, група D. Перша «суха» нічия

Поєдинок відкривав програму матчів у квартеті D. Ніколи раніше Туніс і Данія не зустрічалися в офіційних матчах. Двадцять років тому вони провели товариський поєдинок, і в ньому взяли верх «червона гвардія» (2:1).

«Футбольний клуб»

2022-11-22 19:30

Для обох збірних нинішній чемпіонат світу є шостим в історії. І данці раніше лише раз не виходили до плей-офф. У трьох випадках вони діставались 1/8 фіналу, а одного разу (на турнірі у Франції 1998-го року) – до чвертьфіналу. Туніс і близько не може похвалитися такими здобутками – «карфагенським орлам» ще жодного разу не підкорявся груповий етап.

Перший тайм залишився за тунісцями. Датчани до перерви нічого в атаці не показали, тоді як суперник вже на 12-й хвилині ледь не відзначився – після удару Дрегера та рикошету від захисника м'яч пролетів поруч зі штангою.

А потім у номінальних гостей забив Жебалі, але його гол не зарахували через офсайд. До перерви у Жебалі виник ще один момент, проте Шмайхель урятував свою команду.

Перерва пішла датчанам на користь. У другому таймі команда Каспера Юльманна вже менше дозволяти супернику в атаці. «Червона гвардія» додала, й на 56-й хвилині вже не зарахували її гол – знову через офсайд.

У середині другого тайму Аймен Дамен врятував збірну Тунісу після небезпечного пострілу Еріксена, напевно, кращого гравця зустрічі. А потім після розіграшу кутового дивом не відзначився Корнеліус, із метра пробивши у ближню стійку.

Наприкінці поєдинку обидві команди претендували на пенальті, датчани могли заробити одинадцятиметровий і вже в компенсований час, проте суддя, подивившись повтор епізоду за брівкою, на «точку» вказувати не став.

ДАНІЯ – ТУНІС – 0:0