ЧС-2022

Сауд.Аравія – Мексика 1:2. ЧС-2022, група С. Нефартовий день Чавеса

Іще одного голу не вистачило мексиканцям для виходу до стадії плей-офф, куди замість них пройшли поляки.

2022-11-30 23:55

Чудо-гол Чавеса дозволив Мексиці обіграти Саудівську Аравію, але з групи не вийшли обидві збірні.

Саудівці сенсаційно подолали Аргентину, не зовсім справедливо поступилася у грі проти Польщі, тож на матч із Мексикою налаштовувались максимально. Їхні ж суперники багатьох здивували у Катарі, проте зі знаком мінус. Дві дуже нудні гри видали футболісти Мартіно, до останнього туру жодного разу не забивши.

Наче бажаючи загладити свою провину, матч проти Саудівської Аравії Мексика розпочала дуже бадьоро. Вже на 3-й хвилині Лосано блиснув шикарною передачею, під невеликим кутом вивівши Вегу на рандеву з голкіпером. Ернесто однак Аль-Овайса переграти не зумів, пробивши якраз у голкіпера. Потім Вега ще мав шанс після невдалої гри воротаря на виході. М’яч прилетів точно до мексиканця, що пробив у дотик, але його удар був накритий.

Аравія у боргу не залишалася, на кожен укол відповідала. Якщо у Мексики найчастіше воротам погрожував Вега, то в саудитів за гостроту відповідав Канно. То Мохамед приймав м'яч і палив з кута штрафного майданчику трохи вище «дев'ятки», то намагався досягти свого зі стандарту. Удар по статичному м'ячу у нього вийшов дуже хорошим, ось тільки знову вище за поперечину була задана траєкторія.

Гра зовсім не була нудною, проте залишилася безгольовою у першому таймі. А в другому усього три хвилини знадобилося мексиканцям, щоби виправити ситуацію. Далекий удар Чавеса голкіпер парирував, але Луїс прибіг подати корнер і вирізав м'яч на Монтеса, той скинув до воротарської, звідки Мартін вже пробив точно - 0:1. А ще за п'ять хвилин мексиканці остаточно утвердилися у своїй перемозі. Тепер відзначився сам Чавес.

Аль-Тамбукті завалив швидкісного Мартіна за 25 метрів від воріт, проте відстань не збентежила Чавеса, який вже налаштував приціл. Якоюсь божевільною траєкторією мексиканець направив м'яч у «дев'ятку», видавши претендент на найкращий гол ЧС-2022!

Розпалилася Мексика, якій дуже потрібен був третій гол. І Лосано його навіть забив, замкнувши простріл Мартіна. От тільки форвард перебував у офсайді, тож м'яч зарахований не був. Лосано не заспокоївся, шикарно пробив із дуги штрафного майданчика – Аль-Овайс витягнувся у струнку та врятував саудитів.

Моменти мексиканців тривали й надалі. Мартін у дотик замикав крос Лосано з кута воротарського – вище воріт, потім Чавес видав ще один шикарний удар – Аль-Овайс у стрибку дістав м'яч у кутку. Просто розсип загублених моментів і ще один скасований гол – після пасу Чавеса Антуна технічно вислизнув від захисників і пробив точно дальній кут, але зробив це з офсайду.

Так і не пропустила Саудівська Аравія, а в компенсований час ще й забила для вірності, потягнувши Мексику разом із собою на виліт. Аль-Доссарі отримав пас від Аль-Бурікана, опинився віч-на-віч з голкіпером і акуратно пробив у ближній кут, встановивши остаточний рахунок – 1:2. За додатковими показниками Польща відстояла друге місце та разом із Аргентиною пройшла у плей-офф.

САУДІВСЬКА АРАВІЯ – МЕКСИКА – 1:2 (0:0)
Голи: Аль-Доссарі (90+5) – Мартін (47), Чавес (52).
Сауд.Аравія: Аль-Овайс, Аль-Тамбукті, Аль-Амрі, Аль-Булайхі (Шарахілі, 37), Аль-Ганам (Бахбрі, 88), Аль-Хасан (Маду, 46), Канно, Абдельхамід, Аль-Брейкан, Аль-Шехрі (Аль-Обод, 62), Аль-Досар.
Мексика: Очоа, Санчес (К.Альварес, 86), Монтес, Морено, Гальярдо, Е.Альварес (Фунес Морі, 87), Чавес, Лосано, Пінеда (Родрігес, 77), Вега (Антуна, 46), Мартін (Хіменес, 77).
Попередження: Аль-Шехрі (29), Аль-Хасан (34), Аль-Тамбукті (52), Маду (81), Аль-Амрі (90+1) – Альварес (16).