Турниры

ЧМ-2022

Петраков: «Результат матчу із Чехією дуже важливий і для мене, і для футболістів»

В.о. головного тренера національної збірної України Олександр Петраков провів прес-конференцію напередодні товариського матчу з командою Чехії.

2021-09-07 19:50

– Напередодні ви відпустили велику групу футболістів до розташування клубів. Чому ви прийняли таке рішення?
– Вони готуються до Ліги чемпіонів, це дуже серйозне змагання. До мене звернувся «Шахтар», щоб я відпустив трьох футболістів. Я сказав, що рішення буду приймати тільки після гри з Францією. Також я відпустив трьох динамівців, щоб не було ніяких розмов.

– Чому ви все ж вирішили допомогти клубам?
– Я побачив, що хлопці втомилися. Це перше. А просто везти гравців, щоб вони були у складі ще три дні... Я хотів, щоби вони побули зі своїми сім'ями. По тому, що я побачив, – краще їх не чіпати зараз. Нехай відпочинуть. Були важкі дві гри, я зважив ще й на це.

– Хто завтра дебютує за збірну? Кому довірите місце у складі?
– Треба зберегти інтригу до початку самої гри. Завтра все побачите. Але я хочу сказати, що впевнений у хлопцях, у гравцях, які вийдуть на футбольне поле.

– За збірну Чехії грають одноклубники Ярмоленка й Качараби. Чи отримували ви від них якусь інформацію щодо суперників?
– Такої інформації я не отримував. Просто запитав, хто буде грати. Соучек із «Вест Гему» – гравець основного складу. Качараба сказав, що чотири гравці «Славії» травмовані.

– Чи отримають ігровий час обидва воротарі?
– Я не можу відповісти перед грою на це питання. Скажу, що це офіційний контрольний поєдинок, в якому можна провести шість замін. Не можу сказати, як складеться.

– Ви довикликали футболістів «Зорі». Як вважаєте, вони вже давно заслужили зіграти за збірну України?
– Завтра подивимося на футбольному полі. Я вже з ними поговорив. Шанс завтра зіграти в них буде. Якщо футболіст вийшов у складі національної збірної, зіграв, показав себе, то ми будемо на нього розраховувати. Провалив гру – інша справа. Ігровий час хлопці отримають.

– Наскільки важлива перемога в завтрашньому матчі?
– Результат дуже важливий і для мене, і для хлопців. 9 жовтня в Гельсінкі ми будемо проводити вирішальну гру. Для цього потрібен позитивний результат завтра, щоб хлопці з ним їхали на цей поєдинок.

uaf.ua