ЧС-2022

Сидорчук: «Мрія не зникла. У неї просто нові часові рамки»

2022-06-07 17:36

Півзахисник збірної України Сергій Сидорчук поділився враженнями від поразки Вельсу (0:1) у фіналі кваліфікації чемпіонату світу.

Команда Олександра Петракова програла у Кардіффі після автогола Андрія Ярмоленка у першому таймі.

«Роздягальню Кардіфф ніколи не забуду. 20 хвилин після матчу ми просто сиділи у тиші, – написав Сидорчук. – Ще дві години тому до мрії лишався один крок, а зараз її навіть немає на горизонті. Важко, тому що розумієш, що мрія була не тільки твоя, але й мільйонів людей.

Наші вболівальники найкращі. Дякую кожному. Але й також хочу подякувати вболівальникам з Шотландії та Вельсу. Я не пам’ятаю, коли ще не наші трибуни так палко нас підтримували.

Також хочу подякувати суперникам. Особливо Аарона Ремзі, який зайшов після матчу у роздягальню та підійшов до кожного.

Знаю, що мрія не зникла. У неї просто нові часові рамки. Головна перемога країни чекає на нас попереду. Слава Україні!».

У середу, 8 червня, збірна України розпочне новий розіграш Ліги націй із виїзного матчу проти Ірландії. Початок о 21:45 за київським часом.

На рахунку Сидорчука – 48 матчів та три голи у складі національної збірної України.