Турніри

ЧС-2022

Конопля: «Всіма силами вболіватиму за збірну»

2022-05-19 18:02

Гравець збірної України Юхим Конопля в ексклюзивному коментарі «Футбол NEWS» поділився своїми думками після контрольного матчу проти «Рієки», який завершився внічию 1:1.

– Я вважаю, що будь-який матч краще за тренування. Тому це є великий плюс для підготовки нашої команди. Зараз у нас уже більше занять тактичного плану, фізичний бік ми вже пройшли і зараз готуватимемося через ігри. Трохи накопичилася втома, але зараз у нас будуть вихідні та час, який ми маємо провести з сім'ями. Тому я думаю, що вся команда зараз має можливість перезарядити свої сили та батареї.

Звичайно, у кожному грі та кожному тренуванні ми повинні перемагати, бо це наш бойовий дух, і кожен з нас любить перемагати. Страху не поїхати з командою до Шотландії немає. Я роблю все, що від мене залежить, а як вирішить тренерський штаб – це вже їхнє вирішення. Я всіма силами вболіватиму за збірну. Довбик під номером 7? Думаю, це надавало йому трохи стресу. Але, гадаю, він адаптується до цієї сімки. Головне про неї не думати, а виходити та грати.

footballua.tv