Чемпіонати

Мудрик: «Хочу, щоб таких епізодів було більше!»

Вінгер збірної України Михайло Мудрик уперше забив за «Челсі» на «Стемфорд Брідж», уразивши ворота «Арсеналу» (2:2) у матчі 9-го туру АПЛ неймовірним за красою ударом.

«Футбольний клуб»

2023-10-23 10:45

Він зловив голкіпера «канонірів» Девіда Раї на русі, з флангу пробивши під поперечину. Українець підтвердив, що це не випадковість, а ситуація, до якої він готувався на тренуваннях у Кобгемі.

«Це було щось посередині, між навісом і ударом, – пояснив Мудрик у коментарі офіційному сайту «Челсі». – Перед грою наш тренер воротарів сказав мені послідкувати за грою їх голкіпера, адже той іноді намагається читати ситуацію й може просто втратити ворота в надії перехватити пас. Ось тут я його й підловив. Я тримав це в голові й прийняв у тому епізоді правильне рішення».

Хавбек збірної України вперше відзначився в чемпіонаті Англії на початку цього місяця у виїзній грі з «Фулгемом» (2:0), а тепер записав у свій актив гол на «Стемфорд Брідж», який вийшов надзвичайно особливим – уболівальники господарів вшанували гравцю стоячу овацію, коли він залишав поле на 65-й хвилині, поступившись місцем Ніколасу Джексону.

Це був, мабуть, найкращий виступ Михайла за «синіх», адже до перерви він також заробив пенальті, з якого Коул Палмер відкрив рахунок.

«Радий потішити наших уболівальників, особливо в дуелі з «Арсеналом». Це був неймовірний момент, я дуже ціную їхню підтримку. Для мене багато значить забити на «Стемфорд Брідж», і я хочу, щоб таких епізодів було більше!», – зазначив Мудрик.

На жаль для шанувальників «Челсі», суперник здійснив камбек і вирвав нічию наприкінці поєдинку. Але той факт, що «сині» змогли протистояти непереможним лідерам поточного розіграшу Прем’єр-ліги та перегравати їх протягом тривалого періоду матчу, є ознакою прогресу українського вінгера та його партнерів під керівництвом Маурісіо Почеттіно. Після невдалого старту лондонці здобули вже три перемоги та нічию в своїх останніх чотирьох іграх.