Чемпіонати

Вік-енд для легіонерів збірної України: Довбик знову забив за «Жирону», а Мудрик програв півфінал Кубку Англії

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило восьмеро легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на березневі поєдинки плей-офф відбору Євро-2024.

2024-04-23 11:00

У суботу, 20 квітня, у півфіналі Кубку Англії «Челсі» Михайла Мудрика (вийшов на заміну на 79-й хвилині) на лондонському «Вемблі» програв «Манчестер Сіті» (0:1).

У 4-му турі частини бельгійської Про Ліги, де команди борються за путівку до Ліги конференцій-2024/25, «Вестерло» Сергія Сидорчука (повний матч) удома розписав бойову нічию зі «Стандардом» (3:3).

У 32-му турі іспанської Ла Ліги «Жирона» Віктора Циганкова (не потрапив до заявки на гру) та Артема Довбика (замінений на 86-й хвилині), що записав на свій рахунок уже 18-й гол у чемпіонаті-2023/24, обіграла в рідних стінах «Кадіс» – 4:1.

У неділю, 21 квітня, у 27-му турі австрійської бундесліги (чемпіонська частина) ЛАСК Максима Таловєрова (вийшов на заміну на 81-й хвилині) на своєму полі програв «Гартбергу» – 1:3.

У 34-му турі англійської Прем'єр-ліги «Евертон» Віталія Миколенка (повний матч) у Ліверпулі розібрався з «Ноттінгем Форест» (2:0), а «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) на виїзді поступився «Астон Віллі» (1:3).

У чемпіонаті Іспанії «Реал» Андрія Луніна (повний матч) на «Сантьяго Бернабеу» переміг в Ель-Класіко «Барселону» – 3:2.

Зрештою, у понеділок, 22 квітня, у 30-му турі португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна (повний матч) на чужому стадіоні обіграла «Фаренсе» (3:1).