Турниры

ЕВРО-2016

УЄФА не має підозр щодо вживання допінгу гравцями збірної України

У відповідь на неправдиві публікації, розповсюджені деякими українськими засобами масової інформації, прес-служба Федерації футболу України вважає за необхідне повідомити наступне.

Ffu.org.ua

2016-07-06 17:35

Жодних причин розпочинати розслідування щодо можливого вживання допінгу гравцями збірної України під час участі у фінальному турнірі чемпіонату Європи-2016 не існує, оскільки в УЄФА немає жодних підозр щодо медикаментів, які використовував в своїй роботі медичний штаб національної команди.

Одразу після появи статті німецького інтернет-видання Correctiv.org медіа-департамент УЄФА зв’язався з прес-аташе національної збірної Олександром Гливинським, отримавши пояснення головного лікаря щодо використання медичних препаратів, знайдених журналістами вищезазначеного видання у смітниках готелю «Ренесанс», де була розташована офіційна делегація ФФУ під час Євро-2016.
 
Звертаємо Вашу увагу, що навіть самі автори публікації зробили висновок, що у смітті не було виявлено жодних заборонених препаратів. Незважаючи на це видання зробило офіційний запит до УЄФА, отримавши відповідь, що всі 1818 допінг-проб, взятих у гравців збірних-учасниць Євро-2016 до і під час турніру, дали негативний результат.
 
Пізніше, у відповідь на запит іншого видання, УЄФА дав відповідь, що жодної дисциплінарної справи у цьому сенсі не було відкрито через відсутність підстав для такої дії.
 
Зважаючи на викладене вище, Федерація футболу України звертається до представників засобів масової інформації із наполегливим проханням ретельно перевіряти джерела та зміст публікацій, на основі яких було зроблено хибні висновки та створено резонансні заголовки до статей, що з’явилися в українських мас-медіа. Водночас нагадуємо, що прес-служба Федерації футболу України завжди готова до співпраці зі ЗМІ, тому перед розповсюдженням неперевіреної інформації, закликаємо журналістів звертатися за уточненнями до ФФУ.

ffu.org.ua