Турниры

ЕВРО-2020

Збірна України: тренування у Глазго та виліт до Рима

Після радісних емоцій, пережитих учора разом з усіма українцями, синьо-жовті уже о 9-й снідали в готелі Crowne Plaza, а о 10.30 виїхали на тренування на вже знайомий стадіон «Фірхілл», на якому працювали вчора, у день матчу.

Олдександр ГЛИВИНСЬКИЙ

2021-06-30 19:35

Арена ця – дуже шотландська, характерна для більшості невеликих стадіонів Великої Британії, де зароджувався футбол. Це – 10-тисячна домівка місцевого клубу «Партік Тісл», історія якого походить аж з 1876 року: символізм підкреслює емблема клубу у вигляді національного символу Шотландії – чортополоху.

У другому тренуванні на арені, яка бачила славні перемоги «будяків» у 50-х та 70-х роках минулого століття, сьогодні тренувалося 24 гравці збірної України. Як ми повідомляли, через травму розташування національної команди залишив Артем Бєсєдін.

Традиційно ті футболісти, які вчора вийшли на поле з перших хвилин, виконали комплекс відновлювальних вправ, завершивши їх стречингом. Решта команди провела інтенсивне годинне заняття для того, щоби вирівняти рівень функціонального стану з іншими партнерами по команді.

За кілька годин по обіді збірна України залишить готель Crowne Plaza, що став нетривалою, але щасливою резиденцією для синьо-жовтих. Виліт чартерного рейсу Глазго – Рим був запланований на 16.55 за місцевим часом. Після прибуття до Рима українці оселяться в готелі Parco dei Principi Grand Hotel & Spa.

uaf.ua