Турніри

ЄВРО-2024

Ребров: «З Італією буде абсолютно інша гра, ніж попередні»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оцінив матч «Динамо» – «Шахтар» і поділився своїми думками напередодні ключового поєдинку кваліфікації Євро-2024.

2023-11-04 12:27

– Були переживання, щоб ніхто не отримав травму, тому що дуже багато пошкоджень. Це була дуже важлива гра для обох команд. Виграв «Шахтар», але я зараз думаю тільки про наступну гру збірної.

Я пам’ятаю, що коли грає «Динамо» та «Шахтар», то це завжди принципові ігри, незалежно від турніру. Тому було багато боротьби. Був дуже цікавий матч. «Динамо» –«Шахтар», це матчі, коли всі футболісти налаштовані на боротьбу та перемогу.

Я дивився гру іншим оком, я дивився на кандидатів у збірну. Мені сподобалася гра, я бачив, як обидві команди намагалися взяти очки.

 Всі чекають заявку збірної. Вона залежала від цього матчу?
– Ні, абсолютно ні.

 Вона вже сформована?
– Коли ми минулого разу сформували заявку, то випали три гравці. Тому зараз важливо, щоб ніхто не отримав пошкоджень. З Італією буде абсолютно інша гра, ніж з Північною Македонією та Мальтою. Усі кандидати будуть налаштовані на цю гру.

 Сюрпризи будуть в заявці?
– Подивитеся. В нас немає сюрпризів. Якщо якогось нового гравця викличемо, то це сюрприз? Це означає, що гравець заслуговує на виклик.

Я вдячний молодіжній збірній, яка дає багато кандидатів, які вже зараз заслуговують на виклик до національної. Ми дивимося усіх гравців. Я радий, що є іспанські фахівці, які допомагають нам та дійсно працюють. Радий, що ми працюємо разом.

 Ваші слова для вболівальників перед фіналом з Італією?
– Це не фінал. Це така ж гра, як і інші. На початку відбіркового циклу казали, що у нас немає ніяких шансів, а зараз у нас є шанси навіть в останній грі. Тому я тільки побажаю, щоб вболівальники підтримували нас, вірили в нас. Ми зробимо усе можливе.

 footboom.com