Турніри

ЄВРО-2024

Михайленко: «Важливо не дати італійцям створювати моменти. Сумнівів у нашому атакувальному потенціалі немає»

Екс-півзахисник збірної України, а нині відомий тренер Дмитро Михайленко в інтерв’ю «УПЛ ТБ» поділився думками щодо майбутнього матчу кваліфікації ЄВРО-2024 проти Італії.

2023-11-16 16:40

– Це останній матч, він ключовий, тому очікую тільки результату, який би дав можливість кваліфікуватися на Євро 2024.

– Враховуючи першу зустріч з італійцями, що має виправити наша головна команда?
– Кожен футболіст повинен провести одну з найкращих своїх ігор. А звідси – команда має видати найкращу свою гру в цьому циклі. Рецепт простий: надійність гри в обороні загалом, не дати італійцям створювати моменти. Адже сумнівів у нашому атакувальному потенціалі немає.

– Щось викликає занепокоєння в контексті збірної?
– Наші хлопці, які виступають за кордоном, перебувають в чудовій формі, забивають голи, отримують чимало ігрового часу, тож з їхньою психологією все в порядку. Ті, хто грає в Україні, також не мають якихось проблем. Тому я би не став зараз шукати речі, які можуть відволікати. Все добре, всі готові на 100% вирішувати задачі.

– Стартовий склад прогнозований чи є позиції, на яких можуть виникнути сюрпризи?
– Думаю, все буде дуже близько від того, як ми грали в останніх іграх. Але додасться Циганков, який пропустив матчі в жовтні через травму.

– Які протистояння на полі будуть вирішальними?
– В першій грі з Італією згадується, що протистояння Дзаньоло-Миколенко кидалося в очі. Але Миколенко тоді, здається, був не в найкращому стані. Звідти йшло дуже-дуже багато загроз. І це було ключовим моментом не на нашу користь. Сподіваюся, що цього вдасться уникнути. Зараз в італійців, як на мене, немає суперзірок, але вони дуже сильні за рахунок командних дій. Є Барелла, але це не той гравець, який дуже впливає на результат, хоч і дуже впливає на гру.

– Чи може бути якась проблема в тому, що нас змушують зіграти спаринг з «Лехією»?
– Наскільки я розумію, ми не могли не зіграти цей матч. Але трагедії в цьому ніякої не бачу. Це буде гра тренувального характеру, в якій можуть зіграти ті хлопці, які грають менше.

t.me/s/upltv2023