Турніри

ЄВРО-2024

Джеко – про збірну України: «У них є кілька чудових індивідуальностей, чия форма фантастична»

2024-02-18 11:55

Капітан збірної Боснії і Герцеговини Едін Джеко поділився очікуваннями від матчу зі збірною України у плей-офф відбору ЄВРО-2024.

«Зрозуміло, що Україна – великий суперник. Ми мали можливість помірятися з нею силами і знаємо, чого чекати. Проте ми граємо вдома, перед своїми уболівальниками, й у нас є шанси пройти далі. Думаю, що гра має бути не приємною для перегляду, а бойовою, із великою кількістю переміщень, зіткнень та тактичних перебудов. Я впевнений, що ми обов’язково зробимо все можливе, щоб потрапити на ЄВРО, щоб порадувати вболівальників, а також себе, тому що ми прагнемо виступати на великих змаганнях.

У них є кілька чудових індивідуальностей, чия форма фантастична. Більшість із них грає в сильних європейських клубах, і як команда вони дуже згуртовані. Найкраща лінія збірної – півзахист, в якому грають найдосвідченіші виконавці. Тому саме в середині ми будемо вести з ними найгострішу боротьбу. Це досвідчена команда з гравцями, які знають, як виходити з-під тиску, і цей досвід також є перевагою збірної України», – сказав Джеко.

Матч відбудеться 21 березня у місті Зениці. Переможець цієї пари зіграє проти Ісландії або Ізраїля за вихід на ЄВРО-2024.

ua.tribuna.com