Турніри

ЄВРО-2024

Луческу: «Збірна України – дуже сильна команда. У неї найбільше шансів опинитися в нашій групі Євро-2024»

2023-12-03 13:17

Колишній головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу підбив підсумки жеребкування фінальної частини Євро-2024, яке відбулося вчора, в контексті перспектив збірної своєї країни – Румунії, що потрапила до групи «E» до Бельгії, Словаччини та переможця Шляху «В» плей-офф кваліфікації європейської першості (Україна, Боснія і Герцеговина, Ізраїль, Ісландія).

«Це дуже збалансована група. Наша група – сильна. Вона збалансована. Не можу сказати, що вона найсильніша, але вона збалансована.

Я сподіваюся, що Румунія продовжить висхідний тренд із погляду результативного футболу і зуміє обійти Словаччину. Бельгія – сильна команда в останні роки. Найскладніша боротьба буде саме з нею. Я думаю, що гравці збірної Румунії набули величезної впевненості в матчах відбіркового циклу Євро-2024, вони сформувалися як сильна команда. У цій команді ніхто особливо індивідуально не виділявся, але ця команда конкурентоспроможна. Тому ми можемо бути оптимістами. Я переконаний, що румунська збірна буде в порядку на цьому чемпіонаті Європи.

Що стосується четвертого представника нашої групи, то скажу, що збірна України – дуже сильна команда, вона набула особливого досвіду, тому що з початку війни всі матчі проводила в гостях. І я думаю, що в України найбільше шансів потрапити в нашу групу», – сказав Луческу в ефірі ProTV.

dynamo.kiev.ua