Турніри

Глобус

Нагорняк: «У вирішальному поєдинку збірній України забракло емоцій»

Через вторгнення Росії 24 лютого футбольні змагання в Україні були заморожені. Але якщо клубні турніри поки що не відновилися, то національній збірній на європейському рівні виступати необхідно. І саме червневі матчі синьо-жовтих стали приводом для розмови з вітчизняними футбольними фахівцями. Взяв участь в одному з обговорень й екс-півзахисник збірної України Сергій Нагорняк.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК, «Команда №1»

2022-06-26 12:00

– Які ваші враження від виступу збірної України у червневих матчах?
– Звичайно, було б чудово, якби синьо-жовті вийшли на чемпіонат світу. А так це трохи змазало враження. Втім, підопічні Олександра Петракова продемонстрували непоганий футбол, після половини матчів у Лізі націй команда посідає перше місце. Тому за п'ятибальною системою я поставив би збірній України четвірку.

– У чому, на вашу думку, головна причина поразки синьо-жовтих у вирішальному матчі за вихід на чемпіонат світу з Уельсом?
– Тут не один фактор. Фортуна була явно за супротивника. Вважаю, і пенальті на Андрії Ярмоленку був чистим. Та й після чудового поєдинку проти Шотландії нашим хлопцям десь не вистачило емоцій. І не варто забувати, що до офіційних матчів багато наших футболістів підходили без належної ігрової практики.

– Як ви вважаєте, Олександр Петраков продовжить роботу зі збірною України?
– На мою думку, так. Зараз не той час, щоб міняти наставника у головній команді країни. Гра у збірної є, тому щонайменше до кінця року Петраков, вважаю, буде біля керма синьо-жовтих. Потрібно виконати завдання та пробитися до елітного дивізіону Ліги націй.

zbirna.com