Турніри

Глобус

Руні: «У найближчі 10 років планую очолити «Манчестер Юнайтед» або «Евертон»

2024-02-29 16:10

Колишній нападник «Манчестер Юнайтед» і «Евертона» Вейн Руні розповів про бажання в майбутньому очолити одну з цих команд.

«Я безумовно хочу повернутися до тренерської роботи. У «Бірмінгемі» мене спіткала невдача, але я боєць і хочу повернутися до тренерства. Частина роботи тренера пов'язана зі звільненнями і невдачами. Важливо те, як ти будеш справлятися з цим.

Можливо, для призначення в «Бірмінгем» був не дуже вдалий час, вболівальники не приймали мене з самого першого дня. Але моя мета полягає в тому, щоб працювати в англійській Прем'єр-лізі. «Манчестер Юнайтед» і «Евертон» – це робота мрії. Сподіваюся, у найближчі 10 років плани здійсняться і в мене з'явиться можливість отримати одну з найкращих посад», - наводить слова Руні BBC.

Нагадаємо, останнім місцем роботи Руні був «Бірмінгем», звідки тренера було звільнено в січні.

Руні є вихованцем «Евертона», звідки перебрався до табору «червоних дияволів». Загалом англієць зіграв за манкуніанців 559 матчів, у яких відзначився 253 м'ячами і 145 гольовими передачами. Під кінець кар'єри Руні грав за «Евертон», «Ді-Сі Юнайтед» і «Дербі Каунті». Уже як тренер англієць був у «Дербі Каунті», «Ді-Сі Юнайтед» і «Бірмінгемі».

dynamomania.com