Турниры

Глобус

Чого очікувати від єврокубкового сезону-2021/22

Поки вся увага була прикута до чемпіонату Європи, стартували єврокубки сезону-2021/22. Наприкінці червня розпочався відбір у Лізі чемпіонів, а цього тижня вступили у боротьбу команди, які беруть участь у новоствореній Лізі конференцій.

2021-07-09 11:30

Першими командами, які вже завершили змагатися за путівки у груповий етап ЛЧ стали «Фольгоре» (Сан-Марино), ХБ Торсхавн (Фарерські острови) й «Інтер Ескальдес» (Андорра). З попереднього раунду далі пройшла «Приштина» (Косово).

Вищезгадана трійка продовжить виступи у Лізі конференцій. Як, втім, і «Приштина», яка вже встигла розгромно програти «Ференцварошу» у наступному раунді кваліфікації ЛЧ.

Уже 22 липня стартує у Лізі конференцій полтавська «Ворскла».

Щодо таблиці коефіцієнтів, то Україна уже отримала 0.8 бала. 4 очки (які діляться на 5 команд) приніс нашій країні автоматичний вихід «Динамо» у груповий етап Ліги чемпіонів.

Варто відразу зауважити, що в України є чудові шанси повернути собі пряму путівку у групу ЛЧ, яку наша країна втратила на сезон-2022/23. Навіть більше, незважаючи на те, що Україна наразі займає 11-ту сходинку, є можливість злетіти аж на 7-му! Крім того, існує мала ймовірність того, що наша асоціація опуститься нижче того самого 11-го місця.

Судіть самі, відрив від Бельгії складає солідні 3.2 бала, а от відставання від 10-ої позиції (де наразі Австрія) – 0.05 бала. Це одна нічия у кваліфікації єврокубків. А відставання від Нідерландів (які є сьомими) – 2.5 бала. А це 12,5 очка. Тому шанси повернути путівку в груповий етап ЛЧ – чудові.

Ну, а поки дивимося на битви команд із нижньої частини таблиці коефіцієнтів, і чекаємо на те, коли у боротьбу вступатимуть українські команди.

dynamomania.com