Турниры

Глобус

Збірна України провела тренування на полі завтрашнього матчу зі Швейцарією

Після всіх пертурбацій та коректив із боку УЄФА та організаторів передматчеве тренування збірної України на полі «Свісспорарени» таки відбулося. У ньому взяли участь 18 гравців, за винятком трьох інфікованих раніше – Євгена Макаренка, Едуарда Соболя та Дмитра Різника.

2020-11-16 21:39

Після того, як стало відомо, що згадані футболісти отримали позитивні тести на коронавірус, УЄФА спільно зі швейцарською стороною ухвалив рішення про проведення додаткового тестування для уточнення ситуації з можливим поширенням коронавірусу всередині команди. І от із цього моменту рішення щодо того, як саме команда має прибувати на стадіон, змінювалося кілька разів.

Спочатку організатори матчу повідомили, що команда повинна приїхати на арену перевдягненою й готовою до тренування, оскільки заходити до роздягалень до отримання результатів тестів заборонено. Згодом збірникам дозволили-таки завітати до роздягалень, аби там вони здали ПЛР-тести та підготувалися до тренування. Однак невдовзі ситуацію знову переграли, надіславши групу для проведення досліджень до готелю Radisson Blu, де розташувалися синьо-жовті, а команду зобов’язавши таки прибути на стадіон уже в тренувальній формі.

Як дисциплінована команда, збірна України виконала всі приписи, хоча кількаразова зміна рішень відверто здивувала.

Також УЄФА заборонив проведення офіційної зум-прес-конференції в конференц-залі стадіону «Свісспорарена», пославшись на невизначеність ситуації щодо результатів ПЛР-тестів. Тож зум-прес-конференція головного тренера Андрія Шевченка проводилась у готелі.

Саме заняття пройшло у звичному передігровому форматі – із тактичним ухилом. Хлопці відпрацювали на совість, виконуючи завдання тренерського штабу, і тепер чекають на результати тестів та рішення місцевої влади щодо проведення матчу.

Довикликані на збір три гравці «молодіжки», Сергій Булеца, Олександр Назаренко та Георгій Судаков, прибули до розташування національної команди вже після тренування.

uaf.ua