Турніри

Глобус

Грізманн: «Хочу зіграти на Олімпійських іграх у Парижі за будь-яку ціну»

2024-02-22 09:56

Цього року з 24 липня по 10 серпня у французьких містах Париж, Бордо, Марсель, Ліон, Нант, Ніцца та Сент-Етьєн будуть відбуватись чоловічий та жіночий турніри в рамках Олімпійських ігор-2024.

Чоловічі команди на цьому змаганні можуть представляти гравці віком до 23 років, а також до заявки можуть бути долучені три виконавці, які не відповідають цьому критерію.

До 16 учасників фінальної частини потрапила, зокрема, збірна-господарка турніру, Франція, у складі якої планує зіграти нападник мадридського Атлетіко Антуан Грізманн, про що розповів під час інтерв’ю.

«Це буде виняткова подія в моєму житті. Я розумію, що «Атлетико» може в будь-який момент відмовити мені в участі в цьому турнірі, бо для нього не передбачено окремих дат у клубному календарі. Але я знаю своє тіло, у нас у клубі працюють найкращі фізіотерапевти світу, тому не варто хвилюватись із цього приводу. Тому хочу зіграти на Олімпійських іграх у Парижі за будь-яку ціну й зроблю все можливе для цього», – заявив французький виконавець.

Нагадаємо, що збірна України також кваліфікувалась на цей турнір – уперше в своїй історії.

football.ua