ЛЄ-2023/24. Результати перших матчів 1/4 фіналу

«Бенфіка» з Анатолієм Трубіним у воротах переграла «Марсель», «Байєр» дотиснув «Вест Гем», «Мілан» поступився «Ромі», а головною сенсацією дня стало фіаско «Ліверпуля», який приймав «Аталанту».

2024-04-12 01:02

Аталанта шокувала Ліверпуль на Енфілді, влаштувавши розгром. Юрген Клопп збирався взяти бергамасків малою кров'ю, притримавши у запасі половину лідерів – за що й поплатився. Мерсисайдці змарнували кілька класних моментів (хоча й гості могли забивати вже на старті з кількох метрів), а на 38-й хвилині пропустили гол.

Героєм став Скамакка, який розстріляв ворота після катбеку від Коопмейнерса. 0:1. Відпочивати команди відправились саме з цим рахунком, тож у роздягальні тренерський штаб «червоних» випустив Салаха, Собослаї та Робертсона. Не допомогло: на 60-й хвилині Скамакка оформив дубль, замкнувши простріл від Де Кетеларе, а на 83-й хвилині Пашалич довів справу до розгрому.

У паралельному матчі Байєр продовжив свою безпрограшну ходу. «Фармацевти» приймали Вест Гем, граючи внічию до 83-ї хвилини. Вирвати перемогу допомогли вдалі заміни Хабі Алонсо – на 76-й хвилині він кинув у бій Гофмана та Боніфейса, а ті організували два голи наприкінці зустрічі. 2:0!

У Ліссабоні Анатолій Трубін вийшов у старті Бенфіки против Марселя. Відіграв в цілому непогано, але знов пропустив.

Перша ж нормальна атака у матчі завершилася голом господарів. Бенфіка розірвала оборону Марселя по центру, і Рафа Сілва низовим ударом пробив Пау Лопеса. Були підозри на офсайд у асистента Тенгстедта, проте повтор жодного криміналу не виявив. «Орли» тримали все під своїм контролем аж до перерви. Бенфіка не могла похизуватися великою кількістю моментів, але Марсель взагалі не бив по воротах Трубіна.

В дебюті другого тайму господарі подвоїли перевагу. Антоніу Сілва заблокував чергову мляву атаку Марселя і запустив власну. Давід Нерес та Анхель Ді Марія стінкою поклали на коліна оборону провансальців.

Вочевидь, Бенфіка повірила у безнадійність Марселя. Сілва проводив сильний матч, аж раптом програв «шпагову» боротьбу ногами Обамеянгу. 34-річний габонець вискочив на рандеву з Трубіним і спокійно покотив повз Анатолія. Це був перший удар Марселя в площину...

Від Обамеянга, нагадаємо, добряче отримав і Шахтар (2 голи та один асист). Ветеран Марселя з 10 точними ударами впевнено очолює бомбардирські перегони ЛЄ.

Ну а головним героєм на Сан-Сіро, де Мілан приймав Рому, став захисник гостей Джанлука Манчіні. Його гол, забитий ударом головою після кутового, приніс гостям мінімальну перемогу.

ЛІВЕРПУЛЬ – АТАЛАНТА – 0:3