Барселона – Шахтар 2:1. ЛЧ, 3-й тур. Звіт про дебют Пушича

У неквапливому темпі самовпевнена «Барса» здолала гірників, діями яких вперше керував новий тренер.

«Футбольний клуб»

2023-10-25 21:47

Маріно Пушич уперше вивів «Шахтар» на поле, але його новій команді це не допомогло. Господарі з Барселони все ж поклали на лопатки донеччан, ще до перерви провівши у ворота Різника два ефектних голи.

За великим рахунком щось подібне і очікувалося – занадто велика різниця між командами у класі, хоча склад гірників захищають чимало гравців збірної України. Проте у лавах «Барси» досвідчених та кваліфікованих виконавців набагато більше.

Зокрема, Гюндоган, завдяки передачі якого на 28-й хвилині каталонці вийшли уперед. Забивати у тому епізоді мав іще Фермін, удар якого прийняла на себе стійка, та пропасти відмінному пасові не дозволив Ферран Торрес. А трохи згодом той таки Фермін виправився, поклавши м’яч майже у самісіньку «дев’ятку» Різника.

Після перерви, відчуваючи безальтернативність своєї переваги, «Барса» спробувала перевести гру у розряд контрольної, проте доволі швидко заплатила за самовпевненість пропущеним голом. На 62-й хвилині Азаров вивів Судакова сам на сам із тер Стеґен, і Георгій скоротив відставання до 1:2.

Невже повториться Антверпен, де гірники у 2-му турі Ліги чемпіонів вирвали перемогу після тих самих 0:2? – завдавалися запитанням вболівальники «Шахтаря». Однак дива не сталося, хоча вдача двічі відверталася від настирливого Ферміна, що після чергового влучання в штангу забив ще з офсайда.

Гірники надалі завзято намагалися хоча б іще раз змусити тер Стеґена до капітуляції, проте ніхто з них жодного разу так і поцілив м’ячем в отвір каталонських воріт. Тоді як барселонці не реалізували декілька реальних моментів у володіннях Різника, адже й вони цього вечора були занадто неточними.

Отже, вдруге у груповому турнірі Ліги чемпіонів 2023/24 «Шахтар» зазнав поразки – першої під проводом їхнього нового наставника.

БАРСЕЛОНА (Іспанія) – ШАХТАР (Україна) – 2:1