Шмідт: «Динамо» показало себе командою з високою якістю, особливо в атаці»

2022-08-18 10:53

Головний тренер лісабонської «Бенфіки» Роджер Шмідт прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:0) у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, який відбувся минулої середи в польській Лодзі.

«Це була складна гра. Перемога на виїзді – гарний результат, ми до нього прагнули і його домоглися, але зіграли лише першу половину цього протистояння.

Київське «Динамо» показало себе командою з високою якістю, особливо в атакі. Наш суперник вміє діяти на швидкості, проводячи гарні комбінації. Особливо, це можна було бачити у другому таймі, де нам доводилося дуже непросто в обороні, а воротар у деяких епізодах виручав нашу команду.

«Динамо» більше ризикувало в останні 20 хвилин гри, внесло більше свіжості в гру замінами і зробило все можливе, щоб забити голи і досягти кращого для себе результату перед матчем-відповіддю. Ми завжди повинні поважати якість суперника. Київське «Динамо» – складна команда для захисту, особливо на останньому рубежі: цей суперник дуже гарний у створенні комбінацій та моментів.

Тому ми не втрачаємо концентрацію перед матчем-відповіддю з таким небезпечним суперником. Будемо напоготові з першої хвилини гри. Необхідно якомога краще підготуватися до другої зустрічі. Ми тільки на півдорозі до Ліги чемпіонів: сьогодні ми показали хорошу, досягли хорошого результату, але це ще нічого не означає. У футболі все можливо, і за 90 хвилин гри на футбольному полі може статися все, що завгодно.

У матчі-відповіді ми повинні бути уважні і на сто відсотків зосереджені. Прагнемо перемогти «Динамо» і в Лісабоні. Ми перебуваємо на початку сезону, і маємо матч за матчем підтверджувати, що є гарною командою», – сказав Шмідт на післяматчевій прес-конференції.